۰
مدیرعامل شرکت مخابرات خیال کارگزاران روستایی را راحت کرد

مخابرات با کارگزاران روستایی قرارداد دایم امضا می‌کند

تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
مخابرات با کارگزاران روستایی قرارداد دایم امضا می‌کند

آی‌تی‌من- مشکلات کارگزاران روستایی با وجود حکم دیوان عدالت اداری هنوز حل نشده و برخی رسانه‌ها نیز شرکت مخابرات ایران را به کارشکنی و بی‌توجهی نسبت به حکم دیوان در قبال کارگزاران متهم کردند.

با این حال مدیرعامل شرکت مخابرات ایران لحظاتی پیش خیال کارگزاران روستایی را از شغل‌شان راحت و اعلام کرد با آنها قرارداد دایمی امضا خواهد شد.

مجید صدری با اشاره به زحمات کارگزاران مخابرات روستایی در سراسر کشور که همواره موردتوجه مدیریت شرکت مخابرات ایران بوده است افزود: در راستای ارج نهادن به این تلاش‌ها و کاهش دغدغه‌های این عزیزان، قرارداد دائم تا زمان بازنشستگی با کارگزاران به امضا می‌رسد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: در تهیه این قرارداد تلاش شده تا با توجه به‌صرفه و صلاح کارگزاران و با رعایت قانون کار و آیین‌نامه استخدامی شرکت، موارد درخواست شده کارگزاران نیز تا جای ممکن در آن لحاظ شود.

صدری با تشریح محدودیت‌ها در منابع مالی شرکت و لزوم سرمایه‌گذاری در توسعه بخش‌های مخابراتی در سطوح مختلف افزود: با وجود تمام هزینه‌ها با توجه به ارزش و اعتبار سرمایه انسانی کارگزاران روستایی برای شرکت مخابرات ایران، قرارداد دائم با کارگزاران تهیه‌ و تنظیم شده که افزایش پرداختی‌های سال ۱۳۹۸ پس از امضای قرارداد توسط کارگزاران و تصویب شورای عالی کار به این کارکنان تعلق خواهد گرفت.

 
کد مطلب : ۲۷۱۶۳۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين