آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91645
تاریخ انتشار : 28 دی 1394 11:16
تعداد بازدید : 744

سه محصول ایسوس برای خوره های بازی

شرکت ایسوس در خط تولید لوازم جانبی مخصوص بازی، به تازگی ماوس،کیبورد و پد ماوس CERBERUS را معرفی کرده است.

فناوران- کیبورد مخصوص بازی CERBERUS، دارای سیم رابط USB، نور پس زمینه LED، طراحی ضد آب و چندین کلید ماکرو است. در ساخت این کیبورد از مواد فلزی SECC (Steel, Electrogalvanized, cold-rolled coil) استفاده شده که به کیبورد قابلیت استفاده در گیمینگ طولانی مدت را می دهد. طراحی ضد آب این کیبورد، آن را در مقابل ریخته شدن تصادفی مایعات مقاوم می­کند؛ در حالی که سوراخ تعبیه شده در کیبورد از جمع شدن مایعات جلوگیری کرده و باعث می­شود به راحتی بتوان این کیبورد را تمیز کرد. در زیر کیبورد نیز پایه­ هایی از جنس لاستیک به کار رفته تا از لغزش دستگاه روی سطوح جلوگیری شود. 
این کیبورد دارای 12 کلید مخصوص ماکرو بوده که در حین بازی به گیمرها امکان می­دهد که حرکات مخصوص خود را تعریف و در هنگام بازی اجرا کنند.
ماوس گیمینگ CERBERUS نیز به گونه­ ای طراحی شده که با هرکدام از دست­ های چپ و راست بتوان با آن بازی کرد، همچنین این ماوس دارای سوییچ تغییر حساسیت چهار مرحله ­ای است تا امکان تغییرات سریع در دقت و حساسیت حرکات ماوس برای کاربر وجود داشته باشد. 
گیمرها امکان انتخاب بین 4 حالت مختلف حساسیت ماوس را دارند تا در بازی­ های مختلف به آنها حساسیت مورد نظر را بدهد و این تغییرات را از روی تغییر نور LED تعبیه شده در این ماوس می توان تشخیص داد. کناره­ های این ماوس دارای لاستیک مرغوب مخصوص بازی است تا در مواقع بازی از لغزش دست گیمرها و همچنین گرم شدن دست آنها جلوگیری کند.
محصول دیگر این سری، پد ماوس مخصوص بازی CERBERUS است که تطابق پذیری بالایی با ماوس­ها و البته ماوس CERBERUS دارد. 
جنس به کار رفته در پد ماوس CERBERUS از الیاف پارچه سنگین است و به صورتی بافته شده که به گیمرها امکان کنترل بهتر ماوس و دقت بیشتر را در حین بازی فراهم کند. با وجود طراحی ضد فرسوده شدن، پارچه مرغوب و گوشه­های قلاب دوزی شده این محصول، پس از این گیمرها نباید نگران تعویض پد ماوس خود باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :