آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66718
تاریخ انتشار : 29 دی 1393 11:34
تعداد بازدید : 973

تایپ در گوشی با کیبورد کوچک TextBlade

کمپانی WayTools کیبوردی را با عنوان TextBlade تولید کرده که اندازه آن کوچک تر از آیفون ۴ بوده و بسیار خوش دست به نظر می رسد.

فناوران- تایپ کردن در گوشی های هوشمند و تبلت ها امری دشوار است. کیبوردهای نرم افزاری در این گجت ها حدود نیمی از فضای صفحه نمایش را اشغال می کند و کیبوردهای سخت افزاری نیز عملکرد مناسبی نداشته و حجم زیادی را اشغال می کنند. کیبورد سخت افزاری تولید شده توسط کمپانی WayTools که TextBlade نام دارد نصف اندازه آیفون ۴ است و از این رو می توان آن را به راحتی حمل کرد. کمپانی توسعه دهنده آن مدعی است که به دلیل استفاده از فناوری خاص در تولید این محصول، تایپ کردن با تکست بلید بسیار راحت است.
همانطور که در تصویر نیز ملاحظه می کنید، کیبورد مورد نظر از دو قسمت تشکیل شده که هر قسمت از وجود چهار کلید سخت افزاری هوشمند بهره می برد. هر کلید از قابلیت چند لمسی استفاده می کند که از این رو می توان روی کلید های بزرگ به راحتی تایپ کرد. در کنار دو قطعه کیبورد، یک استند نیز در صورت درخواست مشتری ارایه می شود که می توان تبلت یا گوشی هوشمند را روی آن قرار داد تا بتوان با دیدن صفحه نمایش به راحتی تایپ کرد.
تکست بلید با یافتن مکان دقیق لمس انگشت روی هر کلید، حرف مورد نظر را شناسایی می کند و این موضوع باعث می شود تا از تایپ کردن حرف های دیگر جلوگیری شود. همچنین می توان با استفاده از قابلیت لمس هوشمند، به راحتی کلید های ترکیبی را نیز در این کیبورد مورد استفاده قرار داد. حاشیه کلید اسپیس نیز که در واقع همان کلید بزرگ تحتانی است، امکان تایپ نماد ها و اعداد را میسر می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :