آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61383

بیل گیتس به «آفیس» بر می گردد

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت که برای انجام کارهای خیرخواهانه اش در بنیاد ملیندا و بیل گیتس، خود را به نوعی از این شرکت بازنشسته کرده، هم اکنون به دلایلی دوباره به این شرکت برگشته است و چه چیزی مهم تر از کار کردن روی آفیس برای بهینه سازی و لمسی کردن آن!

The Verge- چند وقت پیش که بیل گیتس در چالش سطل آب یخ شرکت کرد و با آن ویدیوی مهیجش نظر همه را به خود جلب کرد، در حالی جلوی دوربین آمد که گویا در حال کار کردن روی آفیس مایکروسافت است. چند روز پیش نیز در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ این امر را تصدیق و اعلام کرد که باید بهبود بسیار زیاد آفیس اولویت مایکروسافت باشد و این امر اولین کاری است که مایکروسافت در فهرست کارهایی که باید انجام بدهد، قرار داده است. وی همچنین گفت: این دقیقا چیزی است که من برای تسریع بخشیدن به فرآیند انجامش نهایت سعی خود را می کنم.

البته وی حرفی از اینکه آفیس چه تغییراتی خواهد کرد، نزد. اما می توان پیش بینی کرد که این تغییرات شامل نسخه بهینه شده و همچنین اضافه شدن قابلیت لمسی آن است که با ورود ویندوز 8 و به طور کلی سیستم عامل های لمسی جایش واقعا خالی بود. با این حال این شرکت در حال آزمایش نسخه لمسی آفیس است تا بتواند آن را در سال آینده میلادی وارد بازار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :