آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61337
تاریخ انتشار : 26 مهر 1393 12:58
تعداد بازدید : 650

بدون تیتر

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در واکنش به انتشار شایعاتی مبنی بر تغییر رییس سازمان بورس گفت: این شایعات به هیچ وجه صحت ندارد و صالح آبادی با قوت به فعالیت خود در این سازمان ادامه می دهد.

رییس کمیته خاص محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:در این کمیته سیاست کلی محیط زیست بر اساس پیشنهادات رهبری تهیه و در جلسات کمیته مشترک مجمع تشحیص نظام و دفتر مقام معظم رهبری به تصویب رسید.

رییس فدراسیون فوتبال در نامه ای به رییس سازمان لیگ از وی خواست به دلیل نداشتن توافق برای پخش تلویزیونی لیگ برتر فوتبال با صدا و سیما، به دوربین های تلویزیونی اجازه ورود به ورزشگاه ها را ندهند.

هیات وزیران در راستای تحقق قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، تصویب کرد که سالانه به ۳۰۰ هزار نفر به مدت شش سال متوالی تسهیلات بانکی اعطا شود.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اذعان به اینکه نباید خودمان را گول بزنیم، تهران روی گسل های فعال است گفت: اما روی گسل هم می توان زندگی کرد البته امکان وقوع زلزله 8 ریشتری در تهران محال است.

با پیگیری دو ساله انجمن ترویج علم ایران، 19 آبان ماه به عنوان روز جهانی «علم در خدمت صلح و توسعه» در مناسبت های تقویم رسمی کشور ثبت شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :