fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 61331
  تاریخ انتشار : 26 مهر 1393 12:38
  تعداد بازدید : 918

  بهترین گوشی های دنیا برای شنیدن به موسیقی

  یکی از کاربردهای امروزی گوشی های هوشمند پخش موسیقی است. بنابراین کیفیت پخش صدا قابلیت مهمی است که گوشی های موبایل باید از آن برخوردار باشند.

  فناوران- نخستین نوارهای کاست مربوط به دهه 80 میلادی است، سپس CD وارد بازار شد که به دهه 90 میلادی باز می گردد و درایوهای فلش و MP3 پلیرها سال 2000 راهی بازار شدند.

  اما از 10 سال گذشته گوشی های موبایل جای بیشتر دستگاه های پخش موسیقی را گرفته اند. بر این اساس امروزه کاربران بیش از هر وسیله دیگری از گوشی های موبایل شان برای گوش دادن به موسیقی استفاده می کنند.در این گزارش به 10 گوشی هوشمندی می پردازیم که برای پخش موسیقی مناسب ترند.One M8 با بهترین کیفیت صدا، برترین گوشی هوشمند برای پخش موسیقی به شمار می رود.پس از آن آی فون 5S جایگاه بعدی را دارد و HTC One که سال گذشته راهی بازار شد، سومین گوشی برتر برای پخش موسیقی است.در میان برترین گوشی های هوشمند برای پخش موسیقی، Lumia 525 جایگاه چهارم، G Pro 2 ال جی پنجم، لومیا 1520 نوکیا ششم و Moto G موتورولا هفتم را دارند.جایگاه هشتم، نهم و دهم به ترتیب در اختیار گوشی های گلکسی Note 3، گلکسی S5 و G2 ال جی قرار دارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :