آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61329
تاریخ انتشار : 26 مهر 1393 12:36
تعداد بازدید : 814

28 مهرماه

یزدی ها به استقبال کامیتکس دهم می روند

دهمین نمایشگاه کامپیوتر و تجارت الکترونیکی یزد(کامیتکس)، امسال 28 مهرماه لغایت 2آبان ماه به مدت 5 روز در محل نمایشگاه‎های این استان برگزار خواهد شد.

فناوران- منصور ندافیون رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد و مدیر اجرایی کامیتکس دهم با بیان اینکه امسال فضایی بالغ بر 7 هزار مترمربع به نمایشگاه اختصاص داده شده است، گفت: این نمایشگاه با حضور 65 شرکت معتبر و نوپا با رویکرد به فناوری‎های به روز و نوین برپا خواهد شد.

وی افزود: سعی شده در فضای نمایشگاه، بازدیدکنندگان با دستاوردهای جدید و متنوع در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات در حوزه هایی نظیر رایانه، تبلت، سیستم های کنترلی و تلفن همراه به صورت نزدیک و فراگیر آشنا شوند.

حضور پررنگ دولت الکترونیکی

ندافیون در خصوص تفاوت این دوره از نمایشگاه ها نسبت به سالهای قبل گفت: در این دوره از نمایشگاه کامیتکس حضور دولت بسیار قوی است و پاویونی به دولت الکترونیکی اختصاص داده شده است.وی افزود: بخش خصوصی با دولت یازدهم تعاملات بسیار خوبی دارد که این امر منجر به حضور دستگاه های دولتی در نمایشگاه شده است تا در کنار بخش خصوصی خدمات و دستاوردهای الکترونیکی خود را معرفی کنند.رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای یزد با بیان اینکه نقش دولت در نمایشگاه سال قبل آنچنان پررنگ نبود، گفت: با تعامل خوبی که با استانداری و به خصوص دفتر فناوری اظلاعات استانداری یزد و دیگر ارگان های دولتی صورت گرفت امسال دولت حضور پررنگی در نمایشگاه دارد و خدمات خود را مستقیم به شهروندان ارایه خواهد کرد.

پاویونی برای عرضه کنندگان موبایل

ندافیون در ادامه با بیان اینکه پاویونی برای عرضه کنندگان موبایل در نمایشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی به خصوص در زمینه فبلت و موبایل به طور شاخص بخشی از سالن نمایشگاه در اختیار عرضه کنندگان این محصولات قرار می گیرد تا جدیدترین تکنولوژی های این حوزه را معرفی کنند.

وی با تاکید بر اینکه در نمایشگاه کامیتکس هیچگونه فروش کالایی نخواهیم داشت، گفت: شرکت های حاضر در نمایشگاه قطعا تمهیداتی برای عرضه کالای خود دارند اما فروشی به صورت مستقیم صورت نخواهد گرفت.وی افزود: نمایشگاه مکان بسیار مناسبی برای تعامل با کاربران است و شرکت ها نهایت بهره برداری را از این امر خواهند کرد. ندافیون گفت: شرکت کنندگان نمایشگاه مورد تایید سازمان نظام صنفی رایانه ای هستند که این امر باعث اطمینان خاطر مضاعف بازدیدکنندگان در بهره گیری از خدمات خواهد شد.

تخفیف ویژه برای حضور در کامیتکس

رییس نصر یزد همچنین گفت: برای حضور پربار و حداکثری شرکت‎ها، تخفیف ویژه‎ای برای اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‎ای، اتحادیه رایانه، شرکت عضو پارک علم و فناوری و همچنین صنوف تلفن همراه و ماشین‎های اداری و الکترونیک پیش‎بینی شده است تا همکاران بتوانند فعالانه در این نمایشگاه حضور یابند.

وی افزود: در عین حال شرکت ها نیز ضمن اراِیه جدیدترین محصولات خود تخفیفات قابل توجهی به بازدیدکنندگان ارایه خواهند داد.

حذف موزه فناوری اطلاعات

ندافیون در خصوص اختصاص بخشی از سالن نمایشگاه به موزه IT گفت: سال گذشته موزه فناوری اطلاعات در نمایشگاه دایر شد که مورد استقبال و توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت. اما امسال احتمالا این موزه را در نمایشگاه نخواهیم داشت.وی افزود: واقعیت این است که حمایتی که انتظار داشتیم در خصوص ایجاد موزه دایمی فناوری اطلاعات امکان پذیر نشد.

وی افزود: حتی تقاضاهایی از استان های دیگر داشتیم که موزه برای نمایش عموم به نمایشگاه های IT آنها انتقال یابد.

فرصت کافی برای غرفه آرایی

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد همچنین با بیان اینکه شرکت‎کنندگان در نمایشگاه کامیتکس فرصت کافی برای غرفه آرایی دارند، گفت: برخلاف سال گذشته که نمایشگاه بلافاصله پس از نمایشگاه دیگری برگزار شد و شرکت‎کنندگان فرصت بسیار کمی برای غرفه آرایی داشتند امسال از یکی هفته قبل از برگزاری نمایشگاه غرفه ها در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است.

ندافیون افزود: تمام تلاش خود را کرده ایم که نمایشگاه امسال در سطح کمی و کیفی قابل قبولی برگزار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :