آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61218
تاریخ انتشار : 23 مهر 1393 11:39
تعداد بازدید : 915

استقبال از آیفون 6 در بازار ایران

با وجود اینکه آیفون یکی از گران ترین گوشی های بازار است، اما این روزها عنوان پرفروش ترین گوشی هوشمند بازار را به خود اختصاص داده است.

فناوران- کمتر از یک ماه از عرضه آیفون های جدید به بازار جهانی می گذرد و همزمان این گوشی به بازار ایران هم عرضه شده است. با این حال از یک ماه گذشته تاکنون این گوشی نوسان قیمتی بسیاری داشته و هنوز هم بهای این گوشی مدام در حال تغییر است.

با این حال یکی از پرفروش ترین گوشی هایی است که هم اکنون در بازار موبایل ایران موجود است.

گوشی آیفون امسال در دو نسخه 6 و 6+ با قیمت نجومی وارد بازار ایران شد، به طوری که آیفون 6 با قیمتی حدود 6 میلیون تومان به بازار آمد و کم کم قیمت آن کاهش یافت تا این روزها قیمتی کمتر از سه میلیون دارد. با این حال در بازار موبایل می توان قیمت های متفاوتی از این گوشی یافت. مثلا این گوشی از دو میلیون و 700 هزار تومان در بازار یافت می شود تا دو میلیون و 850 هزار تومان که این رقم مربوط به نسخه مشکی رنگ 16 گیگابایتی آیفون 6 است و در رنگ های و نسخه های دیگر هم چنین تفاوت قیمتی مشهود است.

با این حال نسخه 16 گیگابایتی آیفون 6+ هم با قیمتی حدود 3 میلیون و 350 تا 500 هزار تومان در بازار موجود است و یکی از پرفروش ترین فبلت های موجود در بازار به شمار می رود.

در میان گوشی های اچ تی سی، One M8 همچنان پرفروش است. این گوشی هم اکنون با قیمتی حدود یک میلیون و 700 هزار تومان در بازار معامله می شود.

همچنین گوشی های سری Desire و نیز One mini 2 از فروش بالایی برخوردارند.

اما بیشتر گوشی های هوواوی فروش خوبی در بازار دارند. فروشندگان معتقدند قیمت مناسب و داشتن امکانات کافی باعث استقبال زیاد از گوشی های این برند شده است.

در این میان گوشی های سری Honor فروش خوبی دارند و نیز گوشی های P6 و P7 در رده پرفروش های این برند قرار دارند.

گوشی های سری G ال جی همچون G3 و G2 هم فروش خوبی دارند.

به گفته فعالان بازار، گوشی Z3 سونی از یکی دو هفته پیش وارد بازار شده و هم اکنون با قیمتی حدود دو میلیون و 300 تا دو میلیون و 500 هزار تومان در بازار معامله می شود.

گوشی Z1 ظاهرا پرفروش ترین گوشی سونی است. این گوشی قیمتی حدود یک میلیون و 250 هزار تومان دارد.

در میان گوشی های پرفروش سونی می توان به M2 با قیمت 700 هزار تومان نیز اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :