fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 58348
  تاریخ انتشار : 10 شهریور 1393 12:11
  تعداد بازدید : 716

  پاندا سکیوریتی عنوان بهترین موتور ضدبدافزار در سال 2014 را به خود اختصاص داد

  پایگاه اینترنتی نشریه پی سی مگزین، در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که ضدویروس پاندا را به عنوان قوی ترین ابزار کشف و پاکسازی بدافزارها در سال 2014 برگزیده است.

  فناوران- در این گزارش آمده است که موتور ضدویروس پاندا تمام امتیازات لازم برای دریافت نشان و عنوان «نرم افزار برگزیده» از طرف پی سی مگزین را در اختیار دارد.
  به گفته دبیر بخش امنیت آی تی در پی سی مگزین، نرم افزارهای پاندا ساده ترین فرایندهای نصب یک برنامه ضدویروس و امنیت اینترنت را به کاربران ارائه می دهند، اما با این حال سرعت اسکن فایل ها توسط آن در حد متوسط باقی می ماند.
  هم چنین این نرم افزارها مجهز به یک تکنولوژی جدید شناسایی با نام XMT شده اند که قدرت و سرعت کشف بدافزارهای جدید را افزایش داده است.
   به گزارش PC Magazine، مهمترین ویژگی موتورضدویروس پاندا، شناسایی و حذف ویروس ها درست در لحظه اجراست؛ به این معنی که بدافزارهای پنهان و مخفی شده در لایه های اطلاعاتی سیستم نیز نمی توانند از سد دفاعی آنتی ویروس عبور کرده و آزادانه اجرا شوند.
  علاوه بر این، در شناسایی صفحات آلوده وب و نیز انسداد دسترسی کاربر به آدرس های اینترنتی دارای بدافزار، موتور ضدویروس پاندا بهترین عملکرد را در مقایسه با سایر نرم افزارهای امنیتی
   دارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :