fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 58090
  تاریخ انتشار : 4 شهریور 1393 12:17
  تعداد بازدید : 832

  مرورگر تور ابزار جاسوسی از آب درآمد

  مدیر مرورگر پروژه تور اذعان کرد که جاسوسان آژانس های جاسوسی آمریکا و انگلیس روی هویت و فعالیت های افرادی که از این مرورگر استفاده می کنند، نظارت دارند.

  ایسنا- اندرو لیومن، مدیر مرورگر اینترنتی تور اعلام کرد که جاسوسان فضای سایبر از آژانس امنیت ملی آمریکا و مقر ارتباطات دولت انگلیس (آژانس اطلاعات انگلیس) نقص ها و حفره های امنیتی مرورگر تور را به این شرکت اطلاع می دهند. مرورگر تور یک نرم افزار رایگان است که به کاربران اجازه می دهد به صورت ناشناس و پنهانی فعالیت های آنلاین خود را انجام دهند.
  این شرکت همچنان بودجه خود را از وزارت امور خارجه آمریکا دریافت می کند و از سوی ارتش، فعالان، مشاغل و افرادی که فعالیت ها و تراکنش های آنلاین غیرقانونی انجام می دهند مورد استفاده قرار می گیرد. همانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر، مرورگر تور نیز در برابر نقص های امنیتی آسیب پذیر است. اما جاسوسان آژانس امنیت ملی آمریکا و مقر ارتباطات دولت انگلیس به صورت ماهانه این نقص ها را به این شرکت اطلاع می دهند.
   لیومن اذعان کرد که عوامل آژانس های امنیتی بین المللی این نقص های امنیتی را به آنها اطلاع رسانی می کنند. این گزارش ها تایید نشده باقی می مانند زیرا از طرف منابع ناشناس هستند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :