fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 58086
  تاریخ انتشار : 4 شهریور 1393 12:10
  تعداد بازدید : 1250

  OTP در بانک ملت اجباری می شود

  با توجه به لزوم رعایت نکات امنیتی در استفاده از اینترنت بانک، به زودی استفاده از رمز همراه (OTP Mobile) یا دستگاه تولید یکبار رمز (OTP)، برای انجام تراکنش های مالی، اجباری خواهد شد.

  روابط عمومی بانک ملت- طرح "سی کُد" با هدف ارج نهادن به مشارکت فعال اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت در حوزه اقدامات امنیتی، از تاریخ اول شهریورماه سال 93 رونمایی شد.
  بر اساس این طرح که در مقطع زمانی یک ماهه شهریور به اجرا گذاشته شده است، امتیازاتی جهت فعال سازی رمز همراه یا دریافت دستگاه تولید یک بار رمز، متناسب با مدت زمان باقیمانده تا پایان دوره، برای اعضا در نظر گرفته می شود. به این معنی که در صورت ورود در روز اول طرح 31 امتیاز، در صورت ورود در روز دوم 30 امتیاز و به همین ترتیب در صورت ورود در روز آخر 1 امتیاز برای فرد منظور خواهد شد.
  این امتیازات مستقل از طرح امتیازی است و پس از پایان دوره زمانی یک ماهه اجرای طرح، بر اساس انتخاب اعضا، به سبد "امتیازات طلایی باشگاه مشتریان" انتقال یافته یا به عنوان "شانس قرعه کشی" برای ایشان محسوب خواهد شد.
  جوایز قرعه کشی در نظر گرفته شده برای طرح سی کد، شامل 30 گاوصندوق پر از اسکناس است. این جوایز شامل 6 گاوصندوق حاوی اسکناس به ترتیب دارای ارزش هایی معادل 500، 200، 100، 50، 20، 10 میلیون ریال و همچنین 24 گاوصندوق حاوی اسکناس هر یک به ارزش 5 میلیون ریال خواهد بود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت، نسبت به فعالسازی رمز همراه اقدام کنند یا از طریق مراجعه به شعب بانک ملت، اقدامات لازم را جهت دریافت دستگاه تولید یکبار رمز انجام دهند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :