fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 40098
  تاریخ انتشار : 20 آذر 1392 10:43
  تعداد بازدید : 665

  رشد گرایش کاربران به استفاده از نسل چهارم موبایل

  ۲۴ درصد مشترکان تلفن همراه دست کم روزی ۱۰ بار به صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند.

  خبرگزاری فارس - اپراتور تلفن‌همراه EE انگلیس اعلام کرد که کاربران بیش از هر زمان دیگر اطلاعات خود را مبتنی بر شبکه مخابراتی 4G به اشتراک می‌گذارند.
   بررسی‌ها نشان داده است که 24 درصد مشترکان تلفن‌همراه دست‌کم روزی 10 بار به صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی مراجعه می‌کنند و یک‌سوم آن‌ها معادل 36 درصد هم بیش از زمانی که خدمات 3G در اختیار داشتند، فایل ویدیویی به اشتراک می‌گذارند. این فرآیند حین برگزاری مراسم خاص و اتفاقات مهم تشدید می‌شود.
  مطالعه حاضر همچنین نشان داده است بین ساعت‌های 8:30 صبح تا 5:30 عصر کاربران بیش از هر زمان دیگری سراغ فروشگاه‌های اینترنتی می‌روند به عبارت دیگر، این زمان اوج خریدهای اینترنتی مردم محسوب
  می‌شود.
  میزان پرداخت پول توسط مردم هم افزایش یافته است؛ به نحوی که 35 درصد مشترکان موبایلی مرد اعلام کردند تنها در ماه گذشته بیش از 100 پوند از این طریق خرید کرده‌اند و یک‌پنجم آن‌ها هم گفتند که در این دوره زمانی بیش از 200 پوند پرداخت
  کرد‌ه‌اند.
  همچنین اعلام شد که 15 درصد از مشترکان موبایلی زن هم در ماه گذشته بیش از 200 پوند خرید اینترنتی انجام داده‌اند که این رقم رشد دو برابری نسبت به آمار ماه ژوئیه را نشان می‌دهد.
  براساس این آمارها، 40 درصد ترافیک اطلاعاتی در شبکه مخابراتی 4G طی ماه گذشته به گشت‌وگذار اینترنتی و چک کردن پست الکترونیکی اختصاص یافته است همچنین22 درصد برای تماشای تصاویر ویدیویی، 18 درصد برای سر زدن به صفحات شخصی در شبکه‌های اجتماعی و 8 درصد هم برای گوش دادن به موسیقی از طریق موبایل خود به اینترنت دسترسی داشته‌اند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :