آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40009
تاریخ انتشار : 19 آذر 1392 11:3
تعداد بازدید : 1616

کارنما رایانه محصولات جدید ای اسکن را معرفی کرد

شرکت کارنما رایانه، نماینده محصولات و راهکارهای ضد بدافزار ای اسکن (eScan) در ایران، شنبه شب گذشته طی همایشی، به معرفی جدیدترین محصولات این شرکت پرداخت.

فناوران- در این همایش که با حضور مدیران کارنمارایانه و نمایندگان فروش eScan در ایران برگزار شد، نمایندگان با ساختار این نرم افزارهای ضد بدافزار آشنا شدند. امیرحسین بهرامی، مدیر فروش eScan نیز در ادامه این مراسم، آنتی ویروس های نسل جدید ای اسکن را به حاضران معرفی کرد.
وی گفت: شرکت هندی eScan هم اکنون 7 نوع آنتی ویروس جدید در گروه های آنتی ویروس خانگی همراه با فناوری ابر، تحت شبکه برای شبکه های کوچک و متوسط، تحت شبکه برای سازمان های بزرگ، آنتی ویروس برای Mail Server، و ضد ویروس هایی برای سیستم عامل های لینوکس، مک و اندروید و همچنین محصولی برای تک سرور عرضه کرده که هر کدام نتایج قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته اند. بهرامی با بیان اینکه تمامی این آنتی ویروس ها از 4 فناوری ویژه محصولات ای اسکن، شامل HIPS، MWL،  DIRC و NILP بهره می برند، افزود: کاربری آسان، دریافت آخرین به روز رسانی ها از طریق دیتابیس نرم افزار و اسکن  سریع تر، بخشی از مزایای نسل جدید آنتی ویروس های ای اسکن است. همچنین این آنتی ویروس ها از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، هم از طریق چت با دفتر اصلی شرکت در هند و هم به روش های تلفنی و آنلاین با دفتر تهران برخوردارند.
نذیر کازی، نایب رییس شرکت  ای اسکن نیز که در این مراسم شرکت کرده بود، درباره آنتی ویروس های این شرکت توضیحاتی ارایه کرد.
درپایان این همایش نیز از نمایندگانی که استانداردهای eScan  را رعایت کرده بودند با اهدای تندیس و مدرک نمایندگی قدردانی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :