آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39912
تاریخ انتشار : 18 آذر 1392 12:8
تعداد بازدید : 603

توییتر بدون اینترنت

شرکت توییتر تلاش می کند که خدمات خود را بدون استفاده از اینترنت در اختیار کاربران تلفن های همراه هوشمند قرار دهد.

ایسنا- توییتر با همکاری یک شرکت سنگاپوری قصد دارد که خدمات پیام 140 حرفی خود را در اختیار کاربران تلفن‌های همراه در کشورهای نوظهور قرار دهد که به اینترنت دسترسی ندارند.
سومش منون، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت سنگاپوری  U2opia Mobile گفته است که این شرکت خدمات مذکور را در سه ماهه نخست سال آینده میلادی ارایه خواهد کرد. این شرکت سنگاپوری همکاری مشابهی نیز با فیس‌بوک داشته است. کاربران برای استفاده از این سرویس کافی است یک کد ساده را شماره‌گیری کنند تا بدون اتصال به اینترنت از موضوعات مهم در توییتر
آگاه شوند.
 در حال حاضر بیش از 11 میلیون کاربر از خدمات Fonetwish این شرکت سنگاپوری استفاده می‌کنند که به کاربران امکان می‌دهد بدون اتصال به اینترنت به فیسبوک و گوگل دسترسی داشته باشند.
آی‌پد در مجلس اوگاندا جانشین کاغذ شد
پارلمان اوگاندا برای تمامی نمایندگان آی‌پدهایی با قیمت 370 دلار خریداری کرده تا در میان اهداف دیگر بودجه کاغذ را کاهش دهد.
خبرگزاری مهر- امانوئل دومبو، عضو پارلمان اوگاندا اظهار داشت که همه نمایندگان پارلمان اوگاندا با استفاده از آی‌پدهای خود می‌توانند هنگام سفر به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند. وی همچنین اظهار داشت که این بودجه با هدف کاهش بودجه کاغذ و امورات مربوط به آن به خرید آی‌پد اختصاص داده شد.
این اقدام فناورانه در پارلمان اوگاندا توسط بسیاری از مردم این کشور به عنوان هزینه‌های غیرضروری مورد انتقاد قرار گرفته است، اما براساس اظهارات دومبو این اقدام یک تصمیم اجرایی بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :