آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39907
تاریخ انتشار : 18 آذر 1392 12:0
تعداد بازدید : 621

15 درصد معاملات بورس آنلاین است

معاون بازار شرکت بورس با بیان این که هم اکنون ۱۰۴۰ ایستگاه به سامانه معاملاتی بورس اوراق بهادار متصل هستند، گفت: ارزش معاملات بازار نسبت به فروردین ماه ۸۴ به طور میانگین ۷۰ برابر افزایش یافته است.

خبرگزاری فارس- علی صحرایی گفت: هم اکنون امکان معاملات آنلاین برای تمام سرمایه‌گذاران فراهم شده که در آینده این نرم‌افزار ارتقا خواهد یافت.
وی افزود: با توجه به تغییرات ایجاد شده در سامانه‌ها قرار است عمق مظنه‌ها افزایش یافته و تغییرات قیمتی برای تمام سرمایه‌گذاران به عدالت بیشتر نزدیک شود.
معاون بازار شرکت بورس با تاکید بر اینکه بیش از 15 درصد ارزش معاملات بورس توسط آنلاین‌ها رقم می‌خورد، گفت: با توجه به تغییر زیرساخت‌ها مشارکت سرمایه‌گذاران بیشتر شده است.
وی همچنین از تغییرات صدم ثانیه‌ای در بازار سهام خبر داد و افزود: هم اکنون ملاک تصمیم‌گیری‌ها در بورس لحظه‌ای است و به دنبال آن هستیم که تاخیر‌ها
 کاهش یابند. صحرایی درباره تعداد شرکت‌های کارگزاری عضو بورس تهران گفت: 94 شرکت کارگزاری عضو شرکت بورس هستند که مردم از این طریق وارد بازار سهام می‌شوند.
وی با بیان اینکه نسبت به فروردین سال 84 میانگین معاملات افزایش چشمگیری داشته است، گفت: میانگین معاملات نسبت به فروردین 84 با افزایش 70 برابری به 350 میلیارد تومان رسیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :