fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 31291
  تاریخ انتشار : 20 مرداد 1392 11:0
  تعداد بازدید : 655

  فروش نرم افزارهای هولوگرام دار در IT مال

  رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مرکز IT مال در مجتمع تجاری مگامال شهرک اکباتان تهران بزرگ ترین مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در پایتخت است که با حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است.

  خبرگزاری مهر- حسن علیزاده با بیان اینکه IT مال در فضایی بالغ بر سه هزارو 500 مترمربع راه‌اندازی شده است افزود: علاوه بر فضايي که با حضور برند‌هاي مطرح در زمينه فناوری اطلاعات، موبايل، کامپیوتر، تلفن، بازی‌های کامپیوتری و لوازم جانبی در نظر گرفته شده است بالغ بر 300 متر مربع از این فضا به رسانه‌های دیجیتال و محصولات فرهنگی این بخش اختصاص یافته است که مخاطبان بتوانند تمامی محصولات نرم‌افزاری و دیجیتال خود را از این مرکز خرید تهیه کنند. علیزاده درباره حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از تولیدکنندگان نرم‌افزار گفت: در IT مال اجازه فروش نرم‌افزارهای تولید داخل و نیز نرم‌افزارهای هولوگرام‌دار داده شده است؛ همچنین بخشی از این فضا نیز به آموزش‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال اختصاص یافته است.
  رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمونه این مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در یزد نیز راه‌اندازی شده و در مشهد نیز در حال راه‌اندازی است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :