آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31178
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1392 11:40
تعداد بازدید : 542

تبريك نصر کشور به نهاونديان و جهانگیری

ریاست سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در پیام های جداگانه ای انتصاب اسحاق جهانگیری را به سمت معاون اول رییس جمهور و محمد نهاوندیان را به سمت رییس دفتر رییس جمهور تبریک گفت.

در پیام ارسالی به اسحاق جهانگیری، معاون اول محترم رییس‌جمهور آمده است:
تدبیر رییس‌جمهور محترم در انتصاب جنابعالی به عنوان معاون اول رییس‌جمهوری اسلامی ایران امید را به فعالان بخش خصوصی بازگرداند. انتخاب مرد نام آشنای عرصه سیاست، صنعت و اقتصاد و فرهنگ از سوی رییس‌جمهور محترم حاوی پیام روشن برای خلق حماسه اقتصادی و آینده‌ای بهتر برای ایران است. اینک امیدوارتر از قبل، و با پشتوانه تفکر، منطق و رویکرد عملی و علمی و سابقه درخشان و مشی اعتدالی جنابعالی، این سازمان و قاطبه فعالان حوزه فناوری اطلاعات نیز همراه و همگام با دولت تدبیر و امید برای توسعه همه جانبه خواهیم بود.
همچنین در پیام ارسالی به محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهور آمده است:
انتخاب شایسته از سوی ریاست محترم جمهور در آغازین روز فعالیت، حاوی پیامی ارزشمند برای بخش خصوصی کشور و نشانه‌ آشکاری است از اهمیت بسزایی که ایشان برای میثاق‌شان برای توسعه اقتصادی کشور قایل‌اند. به یقین انتخاب فرزند فرهیخته و دانای بخش خصوصی کشور به این مسوولیت، بارقه‌ی امید در دل فعالان اقتصادی کشور ایجاد کرده است که خود فرصت گرانسنگی را پیش رو می‌نهد.
در پایان برای ایشان آرزوی توفیق شده و بر آمادگی سازمان برای همراهی و همکاری با دولت تدبیر و امید تاکید شده است.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :