آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31171
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1392 11:23
تعداد بازدید : 726

خروج نامی از هیات مدیره پرسپولیس

بر اساس توافق انجام شده میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با باشگاه پرسپولیس که به عضویت محمدحسن نامی وزیر ارتباطات در هیات مدیره این باشگاه ورزشی ختم شد، در روزهای آتی خروج وی از این هیات مدیره پرسپولیس قطعی است.

موبنا- علی پروین در حاشیه مراسم تحلیف یازدهمین دوره ریاست جمهوری در مجلس شورای اسلامی، در خصوص احتمال تغییر و تحول در هیات مدیره این باشگاه گفت: در حال حاضر باید منتظر حضور وزیر جدید ورزش و برنامه‌های ایشان برای این وزارتخانه باشیم، چراکه تصمیماتی مبنی بر خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تعیین کننده است.
وی در خصوص تداوم حضور محمدحسن نامی وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز گفت: از آنجا که امکانات باشگاه پیام متعلق به وزارت ارتباطات است و به مدت سه سال در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته از این رو پیش‌بینی می‌شود با حضور وزیر جدید ارتباطات، ایشان جایگزین آقای نامی در هیات مدیره پرسپولیس شوند.
بر اساس این گزارش در صورت تایید صلاحیت نهایی اعضای کابینه دولت دکتر روحانی، احتمالا تا 10 روز آینده باید منتظر جایگزینی وزیر جدید با وزیر قبلی باشیم. براساس این گزارش هفدهم تیرماه امسال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با باشگاه پرسپولیس یک تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم عقد این تفاهم‌نامه با بیان اینکه هر دو تیم بزرگ استقلال و پرسپولیس می‌توانند از امکانات وزارت ICT بهره ببرند گفت: تفاهم‌نامه‌ای که امروز امضا شد در راستای بهره‌برداری از امکانات باشگاه پیام توسط باشگاه پرسپولیس است و به زودی تابلوی پرسپولیس-پیام نصب خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :