آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31170
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1392 11:22
تعداد بازدید : 574

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

درآمد عملیاتی دو ماهه اول امسال مخابرات 17 درصد رشد کرد

درآمد عملیاتی شرکت مخابرات ایران طی دو ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل به رغم تغییر ندادن تعرفه های مخابراتی، 17 درصد رشد داشته است.

ایسنا – پوررنجبر، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب گفت: از ابتدای امسال تاکنون، توانسته‌ایم در کل کشور به همه اهداف تعیین شده کمی و کیفی در بخش‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت دست یابیم، به نحوی که در بیشتر استان‌ها از برنامه جلو باشیم.
وی افزود: علاوه بر واگذاری خدمات مخابراتی به مردم و ارتقای کیفیت خدمات ارایه‌شده، برنامه هم‌کدی تلفن ثابت در برخی استان‌ها نظیر استان قم و استان مرکزی به‌طور کامل اجرا شده و در برخی استان‌ها هم در حال
اجراست.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در خصوص افزایش تعرفه‌های مخابراتی گفت: تغییر و تعدیل تعرفه‌های مخابراتی قطعی است. براساس مصوبات شورای محترم رقابت و دستورالعمل تعرفه‌گذاری ابلاغی به این شرکت با هماهنگی سایر دستگاه‌های ذی‌ربط اقدام لازم به عمل خواهد آمد و تعرفه‌ها در بعضی از فواصل بین‌استانی کمتر از وضع موجود و در بعضی فواصل دیگر تغییر خواهد یافت. بنابراین تعدیل تعرفه خواهیم داشت تا تغییر تعرفه.
به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، توسعه‌ خدمات ارزش افزوده در تلفن ثابت و همراه، واگذاری به روز خدمات مخابراتی، مشتری مداری، اجرای پروژه تغییر و تحول و تشکیل شرکت ارتباطات ثابت از دیگر برنامه‌های اجرایی و عملیاتی در سال جاری است.
وی افزود: شرکت مخابرات ایران همراه با توسعه‌ جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات به تجهیز شبکه مخابراتی کشور با فناوری‌های نو اقدام کرده و در حال حاضر تجهیزات خریداری شده در اکثر استان‌ها در حال نصب و راه‌اندازی است.
وی همچنین گفت: هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام در مهرماه امسال از 10‌ها طرح جدید مخابراتی بهره‌برداری شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :