fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 31169
  تاریخ انتشار : 16 مرداد 1392 11:19
  تعداد بازدید : 473

  جابه جایی مرسولات داخل شهری با سرویس پست تلفنی

  با تغییرات رویکردی جدید که در سامانه پست تلفنی 193 روی داده، مرسولات شما سریع تر و امن تر از آنچه که تصور کنید به مقصد می رسد.

  ایسنا- احمدیان، مدیرکل پست استان تهران و مدیر پروژه سرویس پست تلفنی با اعلام این مطلب گفت: در راستای اهداف و وظایف محوله و به منظور افزایش بهره‌وری و حذف ترددهای غیرضروری، پست استان تهران موظف به احیای سرویس پست تلفنی شد.
  وی پست تلفنی را تشکیلاتی درون شهری دانست که با ایجاد واحد نظارت و مدیریت مستقل که از طریق تماس با تلفن 193 در تهران و شماره‌های مرتبط در مراکز استان‌ها، مرکز پست تلفنی را به ایستگاه‌های شهر متصل می‌کند که این مهم کاهش هزینه‌های عمومی جامعه و همچنین افزایش رضایت و امنیت شهروندان را در پی خواهد داشت.
  احمدیان افزود: با رویکرد جدیدی که در پیش گرفتیم، سرویس پست تلفنی را با نگاه رقابتی و در راستای افزایش سهم پست در جذب ترافیک‌های بالقوه و مشارکت هرچه بیشتر در امر خدمت‌رسانی احیا و راه‌اندازی کردیم.
  به گفته وی پیک‌های پستی مستقر در ایستگاه‌ها، با درخواست مشتریان، در کمترین زمان به نشانی فرستنده اعزام شده و به صورت دست به دست (hand to hand) مرسولات را به گیرنده تحویل می‌دهند.
  مدیرکل پست استان تهران سپس به زیرساخت‌های مناسب ایجاد شده در این طرح و اجرای بهینه و توسعه گام به گام آن اشاره کرد و گفت: برای احیای مجدد این سرویس ابتدا دستورالعمل اجرایی طرح تهیه و تدوین شده و سپس نرم‌افزار مربوطه با قابلیت اتصال به واحدهای پست تلفنی و ایستگاه‌های مربوطه از طریق شبکه اینترانت، پیام کوتاه و تماس تلفنی تهیه شد.
  مدیر پروژه پست تلفنی در خصوص مراحل بعدی راه‌اندازی این سرویس گفت: به منظور اجرایی شدن هرچه بهتر این سرویس، دستورالعمل پیش‌بینی ترافیک و درآمد تهیه و به تمامی ادارات‌کل استان‌ها و مناطق پستی ارسال شده و سپس اطلاعات ملزومات و تجهیزات موردنیاز و پیگیری در خصوص تامین آنها تجمیع شد.
  وی جذب، تامین و آموزش نیروی موردنیاز برای برخی از استان‌ها، تهیه لباس‌های فرم و متحدالشکل برای پیک‌ها و تهیه نرم‌افزار و شناسایی GPS موردنظر به منظور کنترل ترددهای موزعین را از دیگر اقداماتی برشمرد که برای نهایی شدن اجرای این پروژه انجام شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :