آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31142
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1392 11:40
تعداد بازدید : 493

گوگل عینکش را به موتورولا می سپارد

شرکت گوگل در فکر آن است که ساخت مدل های آینده گوگل گلاس را به شرکت موتورولا بسپارد.

TechRadar- دنیس وودساید (Dennis Woodside)، مدیر اجرایی موتورولا در مصاحبه‌ای با نشریه وال‌استریت گفت که گوگل در فکر آن است که تولید مدل‌های آینده عینک‌های خود را به موتورولا بسپارد.
وودساید افزود: ساخت این ابزار می‌تواند «فرصتی استثنایی» برای شرکتی چون موتورولا باشد که هم‌اکنون نیز به تصاحب شرکت گوگل درآمده و یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت به شمار می‌رود.
موتورولا همچنین اعلام کرد که این شرکت هم‌اکنون در حال رایزنی با مقامات گوگل است تا درباره نحوه تولید این محصول که قرار است تا پایان سال به دست مشتری برسد، به توافق برسند. این در حالی است که موتورولا به تازگی از گوشی موتو ایکس خود پرده‌برداری کرده است.
بسیاری از کارشناسان معتقدند که عرضه این محصول جدید، نخستین همکاری مشترک نزدیک گوگل و موتورولا بعد از خریداری شدن این شرکت توسط گوگل در سال 2011 میلادی است.گفتنی است که تاکنون بیش از هشت هزار کاربر که در مسابقه «اگر یک عینک داشتم» به عنوان برگزیدگان این مسابقه انتخاب شده‌اند، در انتظار خرید عینک گوگل هستند. همچنین بیش از یکهزار و 500 نفر از توسعه‌دهندگانی که در مراسم I/O 2012 گوگل شرکت کردند، مجوز خرید این محصول شگفت‌انگیز را دریافت کردند و اکنون منتظر خرید آن
هستند.
به نظر می‌رسد که با توجه به این تجربه همکاری، موتورولا بهترین گزینه گوگل برای ساخت محصولات سخت‌افزاری این شرکت محسوب می‌شود.
از سوی دیگر، سودی که از فروش این محصول عاید موتورولا می‌شود، در واقع به جیب خود گوگل می‌رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :