fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 202560
  تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395 13:2
  تعداد بازدید : 605

  در نشست کمیسیون فاوای اتاق ایران با رییس کمیته ICT مجلس

  موانع و مشکلات فضای کسب وکارهای فاوا تشریح شد

  رییس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران با تاکید بر تغییرات سریع فضای کسب وکار در جهان، برخورد سلبی با جریانات به روز کسب وکار را موجب فاصله گرفتن از کارایی و مانع تخصیص بهینه منابع دانست.

  فناوران- کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران در نشست خود با حضور رییس کمیته ICT مجلس شورای اسلامی، چالش های محیط کسب وکار در حوزه ICT را بررسی کرد.
  در این جلسه اعضای کمیسیون، نمایندگان اتاق اصناف ایران، مرکز همکاری های فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز پژوهش های مجلس، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه انفورماتیک ایران، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان توسعه تجارت، پلیس فتا و تشکل های زیرمجموعه اتاق ایران، انجمن ها و اتحادیه های فعال حوزه ICT حضور داشتند.
  رمضانعلی سبحانی فر، رییس کمیته ICT مجلس، راهکارها، چالش ها و وضعیت فعلی همکاری کمیسیون ICT اتاق ایران و کمیته ICT مجلس را مورد ارزیابی قرار داد. وی گفت: ارتباط پیوسته و مؤثر مجلس و کمیسیون ICT اتاق ایران می تواند مؤثر باشد.
  فعالان اقتصادی در این بخش با توصیف موانع و مشکلات اساسی فضای کسب وکار در حوزه ICT، بهره گیری حداکثری از امکانات موجود در زمینه بهبود فضای کسب وکار را مورد توجه قرار دادند.
  محمدرضا طلایی، رییس کمیسیون درخصوص لزوم فعالیت بیشتر در زمینه به روزرسانی اطلاعات و دانش فعالان این حوزه، حمایت مناسب از کسب وکارهای جدید، نوپا و نوآور را که بر پایه ابزار ICT خدمات اقتصادی ارایه می کنند، ضروری دانست.
  وی با بیان تغییرات سریع فضای کسب وکار در جهان، برخورد سلبی با جریانات به روز کسب وکار را موجب فاصله گرفتن از کارایی و مانع تخصیص بهینه منابع دانست.
  در این نشست مقرر شد کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران پس از بررسی های کارشناسی و تخصصی، نشستی در زمینه برخورد سلبی با جریانات به روز کسب وکار برگزار کند. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :