آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202460
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1395 10:52
تعداد بازدید : 589

مودم روتر سریع و سازگار ایسوس به بازار آمد

ایسوس از سریع ترین مودم روتر دوباند خود که از پرسرعت ترین پروتکل DSL به نام G.Fast بهره مند است، رو نمایی کرد.

فناوران- این مودم روتر که از استاندارد بی سیم AC3100 بهره می برد، با نام DSL-AC88U عرضه می شود و از تمام استاندارد های موجود VDS/ADSL نیز پشتیبانی می کند.
ایسوس این بار محصولی متمایز از دیگر مودم های خود طراحی و تولید کرده است. فناوری  Broadcom NitroQAM  در محیط Wi-Fi سرعتی 1/5 برابری نسبت به گیرنده های رایج 4 در 4 مهیا می کند که امکان دستیابی به سرعت 2167 مگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز و یک هزار مگابیت بر ثانیه در باند 2/4 گیگاهرتز را می دهد. ترکیب این دو باند از شبکه پهنای باند 3167 مگابیت بر ثانیه خواهد بود.فناوری Broadcom  NitroQAM درواقع با بهبود بخشیدن 25 درصدی گیرنده Wi-Fi، شبکه ای مناسب برای بازی بدون وقفه و پخش محتوای 4K  مهیا می سازد.
DSL-AC88U ایسوس از آخرین پروتکل مبتنی بر DSL یعنی G.fast بهره می برد.این پروتکل 18 برابر  نسبت به VDSL2 و 5/4 برابر نسبت به Vplus سریع تر است. این سازگاری محدود به G.fast  نمی شود و با پروتکل های موجود نظیرADSL ،ADSL2/2+  و VDSL2  نیز سازگار است. 
همچنین  DSL-AC88U با ارتباطات بر پایه اترنت (WAN) نیز سازگار است و می توانید با ارتقای سرویس ISP از این مودم روتر کماکان استفاده کنید.
DSL-AC88U برای محافظت از اعضای جوان خانواده و برای اعمال محدودیت های خاص دسترسی به وب سایت ها، نرم افزارها و ارتباطات خاص، دارای یک پنل کامل و ساده مدیریتی برای والدین است و شما می توانید تمام دسترسی ها و حتی میزان زمان استفاده از اینترنت و شبکه را با محدودیت های دلخواه در شبکه داخلی اعمال کنید.
همچنین دسترسی های مورد نیاز به اینترنت مهمان و راهکار امنیتی AiProtection ایسوس در DSL-AC88U  مانند دیگر روترهای حرفه ای ایسوس وجود دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :