آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 199650
تاریخ انتشار : 22 دی 1395 11:23
تعداد بازدید : 685

اپل عینک هوشمند می سازد

بعد از تجربه کم فروغ گوگل در تولید عینک هوشمند، به تازگی اپل اعلام کرده که قرار است پروژه ساخت عینک هوشمند خود را آغاز کند.

آنا- بعد از روند تولید فناوری های هوشمند پوشیدنی اپل، این بار این کمپانی به فکر تولید عینک هوشمند اپل افتاده است تا گام دیگری در راستای فناوری های پوشیدنی بردارد که تاکنون مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و امید می رود که تولید عینک هوشمند نیز با توفیق خوبی روبه رو شود. البته این خبرها ممکن است در حد شایعه باشد؛ اما اپل از پیش مقدمات آزمایش های داخلی را برای تولید شیشه های هوشمند عینک اپل تهیه کرده است. بلومبرگ در گفت وگو با برخی منابع ناشناس اپل مدعی شده است عینک هوشمندی که اپل قرار است بسازد، قابلیت اتصال بی سیم به آیفون را دارد و می تواند تصاویر و سایر اطلاعات را در میدان دید کاربر نشان دهد و به نوعی به عنوان نسخه ای از واقعیت مجازی عمل می کند. اپل سابقه بالایی در بهبود و ارتقای نسخه های فناوری های موجود دارد به طوری که تاکنون نسخه های آیپاد، آیفون و ساعت هوشمند اپل براساس فناوری های موجود ارتقا یافته اند. در نمایشگاه امسال CES 2017 بخش هایی از برنامه تولید واقعیت مجازی اپل بیان شد.
پروژه واقعیت مجازی اپل، طرح «کارل زایس» را در تولید لنزهای اپتیک دنبال می کند. «کارل زایس» تولیدکننده هدست واقعیت مجازی One Plus است که قابلیت های واقعیت مجازی را به گوشی های هوشمند اضافه کرده است و اپل در نظر دارد از تجربه این کمپانی برای ساخت عینک هوشمند خود استفاده کند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :