آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196650
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395 11:2
تعداد بازدید : 448

بررسی مادربوردهای اختصاصی ایستگاه کاری

ایسوس برای هر نوع نیاز و پروژه ای، مادربورد متناسب همان جامعه هدف را طراحی و تولید کرده است.

به عنوان مثال مادربوردهای میان رده یا مخصوص بازی هر کدام به هدف خاصی طراحی شده اند و سعی در برآورده کردن نیازهای مشخصی دارند. 
در اینجا قصد داریم شما را با ویژگی های اختصاصی مادربوردهای مخصوص ایستگاه کاری یا همان ورک استیشن آشنا کنیم.

 طراحی پایدار، مصرف بهینه
طراحی مدار تغذیه و استانداردهای موجود در مادربورد های سری ایستگاه کاری (ورک استیشن) ایسوس، با استانداردهای رده سرور طراحی و تولید می شوند، همچنین در تولید قطعات مدار تغذیه نیز از خازن ها و چوک هایی فراتر از استانداردهای معمول استفاده می کنند تا بیشترین کارآیی برای شرایط سخت فراهم شود. 
مدیریت هوشمند مصرف هم به عهده چیپ DIGI+ ایسوس است که به صورت دییجیتال تمام بر رویدادهای مرتبط با مصرف و توان نظارت می کند. نرم افزار های مدیریت نظیر FanXpert نیز در این سری از مادربوردها به کمال خود رسیده و کاربر به سادگی می تواند با نرم افزاری ساده، میزان دما و نحوه عملکرد سیستم خنک کننده را کنترل و مدیریت کند.
 بالاترین بازدهی و انعطاف پذیری
ایسوس به کمک چیپ های جانبی مانند PLX8747، همواره امکان استفاده از پیکربندی های SLI و CrossFire را با بیشترین تعداد و بالاترین سرعت فراهم آورده است تا محدودیت های مادربوردهای معمولی گریبان گیر سیستم های قدرتمند ایستگاه کاری (ورک استیشن) نشوند. 
در همین راستا شرکت NVIDIA که یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان GPU در دنیاست، در پروژه های خود از مادربوردهای ایستگاه کاری (ورک استیشن) ایسوس استفاده کرده است.
یکی از مهم ترین کاربرد های مادربورد های سری ایستگاه کاری (ورک استیشن)، استفاده در شبکه های پر سرعت است. ایسوس به منظور استفاده بهتر و منعطف از شبکه، در تمام مدل های سری ایستگاه کاری (ورک استیشن) خود از دو درگاه پر سرعت شبکه استفاده کرده است. 
نخستین مادربورد با دو درگاه شبکه 10 گیگابیتی را برای نخستین بار ایسوس طراحی و عرضه کرده است.
اگر به دنبال کامپیوتری رده بالا به منظور استفاده در صنعت، کسب و کار های کوچک یا سیستم های مبتنی بر پردازش کارت گرافیک هستید، سری ایستگاه کاری (ورک استیشن) ایسوس انتخابی است که به سادگی نمی توانید از کنار آن عبور کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :