آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196649
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395 10:56
تعداد بازدید : 1227

آخرین مهلت متقاضیان پروانه Servco برای دریافت تخفیف حق امتیاز

دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات گفت: متقاضیان دریافت پروانه ارایه خدمات ارتباطی ثابت (Servco) تا ابتدای دی ماه ۹۵ می توانند برای استفاده از تخفیف حق الامتیاز پروانه اقدام کنند.

تسنیم- علی اصغر عمیدیان گفت: براساس مصوبه 211 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه VoIP, ISP, ISDP, PAP و PSTN که متقاضی دریافت پروانه Servco باشند، می توانند به ازای میزان پورت دایری، شماره دایری، پهنای باند و ترافیک امتیاز دریافت کرده و به ازای هر یک امتیاز از یک درصد کاهش حق امتیاز استفاده کنند.
وی افزود: در زمان ابلاغ مصوبه 211 در اسفند سال 93، متقاضیان تا 9 ماه فرصت داشتند مدارک خود را برای دریافت این تخفیف به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه کنند.
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان تصمیم جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 246 گفت: در این مصوبه به متقاضیان دریافت پروانه Servco فرصت دیگری برای استفاده از تخفیف حق امتیاز اختصاص داده شده است و متقاضیان باید تا ابتدای دی ماه 95، مدارک رسمی خود را برای استفاده از این تخفیف به رگولاتوری ارایه کنند.
وی افزود: درخواست هایی که پس از تاریخ تعیین شده در مصوبه به رگولاتوری ارایه شود، مشمول کاهش حق امتیاز نخواهد شد.
در خبری دیگر از رگولاتوری، کنسرسیومی ایرانی موفق به دریافت پروانه واگذاری فرکانس برای خدمات دسترسی باند پهن ثابت (LTE) به شکل عمده فروشی شد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با توجه به مصوبه 206 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره صدور پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) و واگذاری فرکانس برای خدمات دسترسی باند پهن ثابت (LTE) پروانه ایجاد و بهره برداری شبکه بی سیم برای ارایه خدمات عمده فروشی را به شکل مزایده ای واگذار کرد. پروانه ایجاد و بهره برداری شبکه ثابت بی سیم مبتنی بر تکنولوژی TD-LTE برای ارایه خدمات عمده فروشی به نام شرکتی داخلی صادر شده است. پروانه شرکت فن آوران نوین بنیان پاسارگاد برای مدت 10 سال صادر شده و براساس شرایط تعیین شده در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، کنسرسیوم خدمات جامع آوای ارتباطات نوین خاورمیانه در خرداد 95 با کسب امتیاز لازم در مزایده برنده شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :