fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 196463
  تاریخ انتشار : 7 آذر 1395 11:6
  تعداد بازدید : 922

  ایده های برتر در هفته پژوهش معرفی می شوند

  همزمان با هفته پژوهش، در هفته آخر آذرماه، جشنواره ایده های برتر از سوی پارک علم و فناوری یزد به صورت ملی با هدف معرفی و تجاری سازی ایده های برتر برگزار می شود.

  فناوران- داریوش پورسراجیان، رییس پارک علم و فناوری یزد مهر گفت: جشنواره ایده های برتر از ۱۲ سال پیش توسط پارک علم و فناوری یزد برگزار می شده که از سال گذشته به صورت ملی برگزار می شود.
  وی با بیان اینکه این جشنواره در هفته پژوهش در آخر آذرماه برگزار می شود، گفت: جشنواره ایده های برتر با عنوان شناسایی و توانمندسازی ایده های برتر (شتاب ملی) با همکاری معاون پژوهشی  و دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی وزارت علوم برگزار خواهد شد.پورسراجیان درخصوص هدف جشنواره ایده های برتر گفت: ترویج فرهنگ نوآوری و فناوری و درنهایت تامین خوراک اولیه مراکز رشد و پارک های علم از اهداف این جشنواره به شمار می رود.وی با بیان اینکه طرح ها در ۴ مرحله مورد ارزیابی قرار می گیرند، اظهار داشت: ایده هایی که قابلیت تجاری سازی شدن دارند به پارک های علم و فناوری معرفی می شوند تا مورد حمایت قرار بگیرند؛ درواقع از دل این طرح ها، شرکت های فناور بیرون خواهند آمد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :