آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 196456
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395 10:59
تعداد بازدید : 1040

مودم هوشمند لینکسیس به بازار آمد

اتصال چند دستگاه به صورت سیمی و بی سیم به یک روتر و امکان مدیریت بهینه تمام تجهیزات متصل از مهم ترین نیاز های یک کاربر یا مدیر شبکه حرفه ای به شمار می رود.

فناوران- علاوه براین پایداری روتر در استفاده طولانی مدت و بدون وقفه از دیگر ویژگی های یک روتر حرفه ای است. 
روتر لینکسیس XAC1900 به عنوان یک روتر بی سیم دو بانده می تواند نیاز های یک کاربر یا مدیر شبکه حرفه ای را به صورت کامل برطرف کند.  
قابلیت ارتباط تجهیزات مختلف و مدیریت آنها با تفکیک دو باند 2.4 و 5 گیگاهرتز از دیگر ویژگی های این روتر است.
 استاندارد بی سیم AC در روتر Linksys XAC1900 نیز سبب ارایه 4/3 برابر سرعت بیشتر نسبت به استاندارد N می شود تا تجهیزات متصل به روتر از سرعت بالای شبکه بی سیم بهره مند شوند. 
سه آنتن به کار رفته در روتر لینکسیس هم به ارایه دو باند 2/4 و 5 گیگاهرتز می پردازد و به همین دلیل محدوده وسیع تری را تحت پوشش قرار می دهد. 
متمرکز کردن امواج بی سیم به سمت تجهیزات مورد نظر نیز به عنوان کاربرد اصلی فناوری Beamforming شناخته می شود تا کاربران دستگاه های تعیین شده به سرعت و پهنای باند بالاتری دسترسی پیدا کنند. 
علاوه بر این دو پورت USB شامل یک پورت USB 3.0 و یک پورت USB 2.0 برای نصب تجهیزات ذخیره سازی مانند فلش مموری، هارد دیسک و SSD اکسترنال به منظور اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی بین کاربران متصل به شبکه در نظر گرفته شده 
است.
لینکسیس همچنین شرایط کارکرد صحیح روتر را در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد و محدوده رطوبت 10 تا 80 درصد را توصیه کرده که شرایط بسیار خوبی برای کار در تمام مناطق استاندارد را شامل می شود. نصب، راه اندازی و مدیریت آسان و سریع روتر لینکسیس توسط نرم افزار اختصاصی Smart Wi-Fi انجام می شود.
هم اکنون این نرم افزار برای دو پلات فرم آندرویید و iOS عرضه شده و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :