آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190280
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395 12:17
تعداد بازدید : 457

خبرک

خبرک

کمپین یوزپلنگ ایرانی 
در شبکه های اجتماعی
انجمن یوزپلنگ ایرانی با راه اندازی کمپینی در فضای مجازی برای نجات یوزپلنگ ایرانی تلاش می کنند.
فناوران- فعالان محیط زیست با تنظیم نامه ای خطاب به رییس جمهور نوشته اند و در حال جمع کردن امضا در شبکه های اجتماعی هستند تا بتوانند نهم مهرماه این نامه را همراه با امضاهای جمع آوری شده برای انجام اقدامات جدی جهت نجات جان یوزپلنگ ایرانی به دفتر رییس جمهور ارسال کنند. این نامه در سایت کمپین مردمی یوزپلنگ ایرانی در آدرس http://cheetahday.com منتشر شده است.

روباتی برای کافه یابی
با استفاده از روبات کافه دان، کاربران به سادگی می توانند کافه های اطراف خود را شناسایی کرده و اطلاعات کاملی از آنها به دست بیاورند.
فناوران- به تازگی روبات تلگرامی طراحی شده که کاربران می توانند با اعلام محدوده مکانی خود، فهرستی از کافه های اطراف شان را به دست آورده و درباره هر کافه اطلاعات کاملی کسب کنند. در سایت این روبات cafedan.ir کاربران به تلگرام هدایت می شوند تا بتوانند اطلاعات مفیدی از کافه ها در محدوده مکانی موردنظرشان به دست بیاورند. 

روی اینستاگرام زوم کنید
اینستاگرام به تازگی امکان زوم کردن کاربران روی عکس ها را فراهم کرده است.
فناوران- اینستاگرام زوم کردن روی عکس و ویدیو را برای کاربران امکان پذیر کرده است. از این پس کاربران با دو انگشت خود می توانند روی عکس ها یا ویدیوهایی که در تایم لاین منتشر می شود، به اندازه ای که می خواهند زوم کنند. این قابلیت درحال حاضر برای کاربران iOS در دسترس است و اینستاگرام اعلام کرده کاربران آندروییدی طی هفته جاری می توانند از این امکان بهره ببرند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :