fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 189970
  تاریخ انتشار : 8 شهریور 1395 1:37
  تعداد بازدید : 745

  دل عرضه کرد

  نمایشگر ۲۴ اینچی مخصوص بازی های ویدیویی

  در سال های اخیر شرکت های سازنده نمایشگرهای رایانه ای محصولات مختلفی را برای جلب نظر کاربران روانه بازار کرده اند که برخی از آنها مناسب اجرای بازی های ویدیویی هستند.

  فارس- براساس گزارش منتشرشده از سوی هات هاردویر، S2417DG نام نمایشگر تازه شرکت دل است که با فرکانس 165 هرتزی خود، بازی های پیچیده ای را ممکن می کند که سرعت اجرای آنها به 165 فریم در ثانیه هم می رسد. به این ترتیب این مانیتور مورد توجه گیمرها قرار می گیرد.
  البته این نمایشگر 24 اینچی بهترین نمایشگر عرضه شده برای اجرای ویدیوهای 4K نیست و در مقایسه با برخی رقبایش هم چندان عریض نیست.
   اما پشتیبانی از دقت بصری 1440 پیکسل اجرای نرم و روان بازی های پرتحرک و پرهیجان مانند Counter-Strike: Global Offensive or Dota 2 را با استفاده از آن ممکن می کند.
  پشتیبانی از یکی از قابلیت های کارت گرافیک ان ویدیا موسوم به G-SYNC برای پخش نرم و روان تصاویر از جمله دیگر مزایای این نمایشگر است. 
  زمان واکنش یک میلی ثانیه، نسبت کنتراست 1000 به یک و درخشندگی
  350 cd/m2 از جمله مزایای این نمایشگر تازه وارد است. S2417DG ظرف چند هفته آینده با قیمت حدود 570 دلار روانه بازار می شود که در مقایسه با نمونه های رقیب قیمتی مناسب محسوب می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی