آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 183805

اینترنت لواسانات و رودبارقصران قطع شد

ارایه سرویس خدمات اینترنت در بخش لواسانات و رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات در شمال پایتخت از صبح پنجشنبه قطع و مشکلاتی برای کاربران ایجاد شد.

ایرنا- با قطع شدن اینترنت در بخش های لواسانات و رودبار قصران شهرستان شمیرانات برای ساکنان این دو بخش ارایه خدمات از سوی بسیاری از مشاغل، بانک ها و سازمان ها به شهروندان با مشکل روبرو شد. شمیرانات از مناطق گردشگری استان تهران است که قطع اینترنت در این منطقه از صبح دیروز نیز مشکلاتی همانند شهروندان برای گردشگران در پی داشت. رییس مخابرات شهرستان شمیرانات علت بروز این مشکل را قطع کابل فیبر نوری مرکز شهید محلاتی درپی انجام عملیات حفاری یکی از ادارات دولتی در منطقه عنوان کرد. سیدداود فاطمی با بیان اینکه مسوولیت تلفن های ثابت و دیتا در اختیار اداره مخابرات است گفت: گاهی اوقات به دلیل دزدیده شدن فیبر نوری، عملیات ساختaمانی و یا عملیات عمرانی دستگاه های خدمات رسان، سرویس دهی اینترنت قطع می شود. وی افزود: برای کاهش مشکلات این اداره مسیر جایگزینی را برای ارایه خدمات به شهروندان در مناطق لواسات و رودبار قصران در دست بررسی دارد.
به گفته فاطمی قرار است با استفاده از مسیر جایگزین فیبر نوری در منطقه جاجرود و اتصال به مرکز ولیعصر(عج) تهران به شهروندان بخش های لواسانات و رودبار قصران در شهرستان شمیرانات خدمات ارایه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :