آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15702
تاریخ انتشار : 26 مهر 1391 10:26
تعداد بازدید : 653

نشست مشترک پژوهشگاه ICT و ستاد توسعه فاوا

نشست مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پژوهشگاه ICT برگزار شد.

روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات - در نشست مذکور ضمن معرفی فعالیت‌های پژوهشگاه ICT و راهبردهای ستاد توسعه فاوا، زمینه‌های همکاری مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بنابراین گزارش، "تحلیل اسناد فرادستی فاوا به منظور تعیین نیازمندی‌های کشور"، "تدوین شاخص‌ها و چارچوب گسترش فاوا"،" ارایه مشاوره به ستاد در خصوص ارزیابی طرح‌های دریافتی" و" تدوین RFPهای مورد نیاز ستاد جهت مرتفع سازی نیازهای ستاد در حوزه فاوا" به عنوان محورهای اولیه همکاری مشترک بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات
 مطرح شد.
این گزارش حاکی است، در این نشست مقرر شد مسوولان کارگروه‌های ستاد توسعه فاوا جلساتی را با پژوهشکده‌های پژوهشگاه برگزار کنند تا بتوانند نوع و مدل همکاری دو مجموعه را به صورت تفاهم نامه مشخصی منعقد کنند.
در این جلسه ضمن تاکید بر جایگاه استراتژیک پژوهشگاه ICT، ستاد توسعه فاوا آمادگی خود را در جهت کمک به پژوهشگاه در راستای حمایت از تجاری سازی محصولات اعلام کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :