fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 15693
  تاریخ انتشار : 26 مهر 1391 9:56
  تعداد بازدید : 1076

  از سوی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

  پروژه نسل چهارم ارتباطات سیار کلید خورد

  با تصویب شورای پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه مطالعه و بررسی نسل چهارم ارتباطات سیار، تحلیل بازار و نحوه ارایه خدمات آنها در کشور کلید خورد.

  فناوران - حسین صمیمی، مدیر حوزه ریاست و عضو شورای پژوهشی پژوهشگاه ICT با بیان این مطلب گفت: این پروژه با توجه به اعلام نیاز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در شورای پژوهشی پژوهشگاه مطرح و با حضور معاون محترم بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصویب شد.
  بنابراین گزارش صمیمی هدف از انجام این پروژه را تهیه ضوابط مورد نیاز برای ارایه خدمات نسل چهارم ارتباطات سیار در کشور و تدوین پیش نویس پروانه مورد نیاز جهت ارایه این خدمات دانست.
  مدیر حوزه ریاست پژوهشگاه ICT افزود: تهیه این پروانه مستلزم انجام مطالعات اقتصادی، فنی و حقوقی است که این امر مهم توسط پژوهشگران و متخصصان پژوهشکده فناوری ارتباطات و با همکاری کارشناسان خبره رگولاتوری اجرا خواهد شد.
  عضو شورای پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد، تهیه دستورالعمل‌های نظارتی بر عملکرد ارایه‌کنندگان خدمات سیار نسل جدید و نیز جزء خروجی‌های اصلی این پروژه است.

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :