آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15690
تاریخ انتشار : 26 مهر 1391 9:45
تعداد بازدید : 934

کامگارد توزیع کننده انحصاری محصولات گیت پروتکت در خاورمیانه شد

شرکت کامگارد، توزیع کننده ارزش افزوده محصولات و نرم افزارهای امنیت فناوری اطلاعات و عضو گروه اسپکتروم اعلام کرد که با گیت پروتکت، شرکت آلمانی متخصص امنیت فناوری اطلاعات به عنوان توزیع کننده انحصاری قرارداد منعقد کرده است.

فناوران- پیتر اسمیتس، مدیر عامل شرکت گیت پروتکت در این باره گفت: تجربه و شهرت ما به عنوان یک شریک قابل اطمینان، بخشی از سرمایه ما محسوب می‌شود. وی افزود: مطمئن هستیم که شرکت کامگارد به عنوان توزیع‌کننده انحصاری منطقه در توسعه راهبرد مشارکت شبکه‌ای به ما کمک خواهد کرد و همچنین ما را قادر خواهد ساخت تا حوزه فعالیت خود را به کشورهای جدید در منطقه خاورمیانه گسترش دهیم.
شهرام آذرور، مدیر کانال شبکه در شرکت تجارت امن (کامگارد) نیز در توضیح این مشارکت با ابراز خرسندی از همکاری با شرکت گیت پروتکت گفت: این همکاری فرصت عرضه محصولات آلمانی باکیفیت در حوزه امنیت شبکه فناوری اطلاعات را برای ما فراهم خواهد کرد.
وی افزود: شرکت کامگارد بر اساس قرارداد توزیع مجاز است طیف وسیعی از محصولات و نرم‌افزارهای امنیتی شرکت گیت پروتکت را در سراسر منطقه خاورمیانه از جمله کشورهای امارات متحده عربی، عربستان سعودی، عمان، قطر، بحرین و کویت توزیع کند.
گفتنی است شرکت گیت پروتکت در نمایشگاه جیتکس امسال به همراه شرکت کامگارد نسخه 2/9 نسل جدید فایروال خود که گواهی EAL4 (معیارهای مشترک: سطح 4 اطمینان ارزیابی) را به دست آورده است به نمایش می‌گذارد. گواهی سطح اطمینان ارزیابی (EAL) معیارها و EAL 4+ یک استاندارد بین‌المللی برای تایید امنیت فناوری اطلاعات است که قابلیت اطمینان محصولات امنیتی را تعیین می‌کند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :