آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15633
تاریخ انتشار : 25 مهر 1391 10:42
تعداد بازدید : 471

بدون تیتر

حمید صافدل، رییس کل سازمان توسعه تجارت از تعیین تکلیف نحوه پرداخت ارز برای اولویت های 9 و 10 (کالاهای مصرفی) از گروه های 10 گانه کالاهای وارداتی در مرکز مبادلات ارزی تا چند روز آینده خبرداد و گفت: این احتمال وجود دارد که دسته بندی مثبت و منفی برای دو اولویت 9 و 10 در نظر گرفته شود به نحوی که اگر کالایی از این دو گروه مشابه تولید داخلی و به اندازه کافی داشته باشد، واردات آن محدود می شود. اما ممکن است که گروهی از این کالاها به دلیل اینکه مکمل بخش دیگری است مجوز واردات را دریافت کند.

   رضا رحمانی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه غربی‌ها با اعمال تحریم‌های جدید سعی در ایجاد جو روانی "اقتصادی-سیاسی" علیه ایران دارند، از تهیه بسته ضدتحریمی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد.
   فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی‌گفت که این فراکسیون در جلسه روز یک شنبه خود رسما مخالفت خود را با طرح سوال از رییس جمهور اعلام کرده و قرار شد که اعضای فراکسیون امضای خود را پس بگیرند.
   معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: پلیس کیفیت دلارهای جعلی و تقلبی موجود در بازار را چک کرده است که نوع چاپ و کیفیت کاغذ نشان داد که این دلارها داخلی نیستند.
   بانک مرکزی اعلام کرد که علاوه بر گروه ‌3 تا 6، گروه 7 نیز از دیروز (دوشنبه 24/7/1391) مشمول دریافت ارز به نرخ مبادله‌ای خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :