آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12281
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1391 10:56
تعداد بازدید : 1181

دومین دوره رقابت های بازی های رایانه ای ماتریس دیروز آغاز شد

مراسم گشایش دومین دوره رقابت های بزرگ بازی های رایانه ای ماتریس، دیروز با حضور محمود صیدانلو مدیرکل توسعه ورزش های همگانی و تفریحی وزارت ورزش و جوانان، در سالن همایش میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

فناوران- در ابتدای این مراسم مروری کوتاه بر نخستین دوره رقابت‌ها در سال گذشته پیش‌بینی شد که مسابقات امسال با حضور چشمگیر افزون بر یکهزار و 100 گیمر از سراسر کشور، پرشور برگزار شود.
سپس ویشتا فیاض، دبیر دومین دوره رقابت‌های بازی‌های رایانه‌ای ماتریس به ارایه گزارشی از روند برگزاری این رویداد پرداخت. نمایش فیلمی کوتاه در معرفی شرکت ماتریس و واحدهای مختلف تخصصی آن و نیز معرفی برندها و محصولات عرضه‌شده توسط ماتریس، بخش بعدی مراسم بود.
در ادامه رضا بابایی مدیر فنی رقابت‌های بازی‌های رایانه‌ای ماتریس به ذکر ویژگی‌های فنی رقابت‌ها و جزییات بازی‌‌ها و تیم‌های شرکت‌کننده پرداخت.
محمود صیدانلو مدیرکل توسعه ورزش‌های همگانی و تفریحی وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد که شرکت‌های بخش خصوصی بتوانند همانند ماتریس در زمینه ورزش‌های الکترونیکی به صورت فعال و پویا عمل کنند و گام‌های بلندتری نیز بردارند. در ادامه، از یوسف کرمی قهرمان جهانی تکواندو ایران که در مراسم حضور داشت، قدردانی به عمل آمد. نکته جالب اینکه، کرمی خود یکی از شرکت‌کنندگان رقابت‌های امسال هم هست. آیین گشایش دومین دوره رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس، با قرائت مرام‌نامه و ادای سوگند جمعی توسط بازیکنان و داوران پایان یافت. آنان پیمان بستند که در طول دوره برگزاری رقابت‌ها، ضمن احترام به رقبا، به قوانین و مقررات مسابقات پای‌بند بمانند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :