آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12270
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1391 10:32
تعداد بازدید : 503

مديركل سند تحول بنيادين آموزش و پرورش خبر داد:‌

هوشمندسازي سه هزار كلاس درس در استان البرز

اكبر حليمي گفت: هوشمندسازي مدارس يكي از مهم ترين اقدامات وزارت آموزش و پرورش بود كه دانش آموزان را از رويكرد حافظه مداري به خلاقيت محوري تبديل مي كند و در استان البرز هم علاوه نوپا بودن، با حمايت هاي وزير آموزش و پرورش توانسته ايم، بيش از سه هزار كلاس درس را هوشمندسازي كنيم.

روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش- وي ادامه داد: ‌در سال تحصيلي 92-91 هم بيش از يك ميليارد تومان اعتبار از طريق وزارت آموزش و پرورش و يك ميليارد تومان هم از طريق استانداري البرز براي هوشمندسازي مدارس اختصاص يافته است و ما هم تمامي مدارس را با اين اعتبارات هوشمند مي‌كنيم.
حليمي با اشاره به اينكه در استان البرز در طول يكسال 46 مدرسه، مقاوم سازي و بهسازي شده است، افزود: اداره كل آموزش و پرورش استان البرز علاوه بر بهسازي و مقاوم سازي مدارس، طرح‌هاي هجرت و شاداب سازي مدارس را با همكاري شهرداري كرج در دستور كار قرار داده است.
وي با اشاره به اينكه ارتقای جايگاه و شان معلم در راس اقدامات وزارت آموزش و پرورش است، گفت: استان البرز در طرح آموزش ضمن خدمت نيروي انساني در كشور، رتبه برتر را به دست آورده است و بيش از دو ميليون ساعت آموزش ضمن خدمت نيروي انساني در استان برگزار شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :