آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12233
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1391 11:35
تعداد بازدید : 522

اپلیکیشن LittelPhoto

ساده اما کارآمد

این اپلیکیشن آندروییدی یکی از ساده ترین و کاراترین اپلیکیشن ها برای ویرایش و افکت گذاری روی عکس است. کافی است کاربر روی عکس خود در گالری گزینه به اشتراک گذاری عکس در این برنامه را انتخاب کند یا اینکه به صورت مستقیم وارد برنامه شده و از دوربین LittelPhoto عکس گرفته و کار ویرایش را آغاز کند.

نخستین چیزی که پس از اجرای این برنامه با آن مواجه می شوید گزینه‌هایی برای ورود به گالری، عکس گرفتن با دوربین تلفن همراه و راهنمایی کاربران برای استفاده از اپلیکیشن است. کاربر می‌تواند از این گزینه‌ها استفاده کند یا اینکه به صورت مستقیم با لمس دوربینی که روی صفحه قرار گرفته وارد برنامه شود و از دوربین خود این اپلیکیشن استفاده کند. LittelPhoto بیش از 70 افکت در سه دسته Effect 1، Effect 2 و Effect R دارد که کاربران می‌توانند میزان غلظت افکت‌ها روی عکس خود را تعیین کنند. در کنار این افکت‌ها، کاربر می‌تواند از بیش از 10 قاب برای دور عکس خود استفاده کند. قابلیت اضافه کردن متن به عکس، نقاشی کردن روی آن، قرار دادن چند عکس کنار هم یا روی یک عکس، استفاده از شکل‌های خاص کنار یا روی عکس در ابعاد و رنگ‌های مختلف (آدمک‌، قلب، ستاره)، استفاده از طرح‌های مختلف روی عکس از دیگر امکاناتی است که این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
شاید نداشتن امکان به اشتراک‌گذاری عکس به وسیله این اپلیکیشن با شبکه‌های اجتماعی آنلاین را یکی از کمبودهای این برنامه بدانید. البته که امکان به اشتراک‌گذاری عکس در شبکه‌های اجتماعی، امروز با زندگی آنلاینی که کاربران تلفن‌های همراه هوشمند دارند، جذابیت خاص خودش را دارد. اما نمی‌توان از افکت‌های رنگی و جذاب این اپلیکیشن چشم پوشید. عکسی که کاربران با استفاده از این اپلیکیشن ویرایش می‌کنند، با رزولوشن 600 در 800 مگاپیکسل ذخیره می‌شود.
اپلیکیشن LittlePhoto برنامه‌ای سبک است که بدون نیاز به اینترنت هم می‌توانید به راحتی با آن کار کنید و به نسبت اپلیکیشن‌های دیگر که برای یک بار باید به اینترنت وصل شوند تا افکت‌های آن از روی اینترنت دانلود شود و به هنگام آفلاین بودن مورد استفاده قرار گیرد، کارایی ساده‌تری دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :