آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89384
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 1:1
تعداد بازدید : 2740

حضور سبز «گرین» در الکامپ 21

شرکت سریر سبز، تولید و عرضه کننده تجهیزات جانبی دسکتاپ با برند گرین، امسال حضوری پررنگ در نمایشگاه الکامپ دارد و به ارایه محصولات خود در این نمایشگاه پرداخته است.

فناوران- گرین از جمله شرکت هایی است که هر سال با غرفه‎چینی جالب و جذاب توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند. این شرکت امسال نیز با غرفه ای به رنگ سبز و نمایش روبات و آدمک سبز رنگ در نمایشگاه حضور یافته و به ارایه محصولاتش پرداخته است.
جواد عمرانی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت گرین روز اول بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ را نسبت به سال گذشته خوب ارزیابی کرد و گفت: امسال روز اول در حالی به پایان رسید که نسبت به دوره های قبل تعداد بازدیدکنندگان بیشتر و به نوعی نمایشگاه پربارتر از سال های پیش به نظر می رسد.
وی اعلام کرد: گرین در این نمایشگاه با چند مدل پاور و کیس جدید شرکت کرده و به ارایه محصولات واترکولینگ پرداخته است. واترکولینگ نوعی خنک کننده مایع است که برای خنک کردن CPU به کار می رود.
وی همچنین گفت: گرین چند مدل اسپیکر، کیبورد و ماوس جدید در نمایشگاه معرفی کرده است.
وی افزود: برنامه اورکلاکینگ سیستم های پیشرفته فرکانس CPUرا افزایش می دهد تا به بازدهی بهتر برسند.
وی همچنین گفت: در بخش گیمینگ که در این نمایشگاه ارایه شده، سیستم حرفه ای گیم روی سه مانیتور اجرا می شود و دو سیستم حرفه ای با یک پاور تغذیه می شوند.
عمرانی در ادامه گفت: بخش کارگاه تست پاور هم در این نمایشگاه وجود دارد که هر مشتری می تواند هر مدل پاوری را در لحظه تست کند و مراحل تست به مشتریان نشان داده می شود که نحوه تست پاور برای آشنایی مشتریان ارایه می شود.
وی درباره تاثیر نمایشگاه الکامپ در پیشرفت و رونق بازار آی تی کشور گفت: این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است که شرکت ها از فضای آن استفاده کرده و دستاوردهای خود را در آن ارایه کنند.
عمرانی همچنین درباره آینده بازار آی تی پس از لغو تحریم ها گفت: افق روشنی پیش روی شرکت های سخت افزاری وجود دارد، با این حال فعلا نمی توان پیش بینی دقیقی داشت اما انتظار می رود که با رفع تحریم ها شرکت ها فعالیت گسترده تری در حوزه آی تی داشته
باشند.
گفتنی است که نشان تجاریGREEN درسال 1375 برای تولید و عرضه قطعات و تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و زیست محیطی در ایران به ثبت رسید. هدف اولیه نشان تجاری GREEN، تمرکز بر روی تجهیزات زیست محیطی بود و به تدریج و بنابر کاستی‎های بازار سخت افزار و با حفظ هدف اولیه خود، از سال 1377 اقدام به تولید و عرضه کیس و پاور کامپیوتری، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای روز جهانی و سازگار با الزامات زیست محیطی و بهره وری انرژی کرد.
شرکت گرین، تولید وعرضه کننده کیس، پاور و تجهیزات خنک کننده کامپیوتری تحت نشان تجاری GREEN است که با بهره‎مندی از شبکه گسترده فروش، اقدام به توزیع این محصولات در سراسر ایران و خاورمیانه می کند. این شرکت در راستای حفظ و افزایش سطح کیفی عملکرد خود، موفق به دریافت گواهینامه بین المللیISO9002 Rev2004 برای سیستم مدیریت و استاندارد CE اروپا برای کلیه محصولات خود با نشان تجاری GREEN شده است. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که با نشان تجاری GREEN شناخته می شود، پس از طی دوره پانزده ساله اکنون به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات شناخته می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :