آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64161
تاریخ انتشار : 12 آذر 1393 11:40
تعداد بازدید : 1566

اجرای طرح کمک های آنلاین ناچیز در سایت مهربانه

با پرداخت مبلغ اندکی به صورت آنلاین در سایت مهربانه، در ساخت یک کلاس درس در یکی از مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان، شریک می شویم.


فناوران- پروژه جدید سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir، با همکاری موسسه خیریه خادمین کتیج، به جمع آوری کمک برای دبستان دخترانه ای می پردازد. این مدرسه، در یکی از مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان، با داشتن 5 کلاس درسی نیازمند تعمیر و بازسازی اتاقی در حیاط مدرسه است تا بتواند کلاس ششم را برای دانش آموزان آماده سازد. این امر نیازمند 5 میلیون تومان هزینه است.
سایت مهربانه امکانی را فراهم کرده است که کاربران اینترنت، با مراجعه به این سایت و پرداخت مبلغ موردنظرشان به صورت آنلاین، در این اقدام خداپسندانه شرکت کنند.
مهلت مشارکت در این پروژه تا 2 دی ماه است و اگر تا آن زمان، مبلغ مورد نظر جمع نشود، پروژه لغو شده و مبالغ جمع شده به خیرین بازگردانده می شود.
گفتنی است سایت مهربانه پلی است بین بنگاه های خیریه و حامیان اینترنتی. در این سایت پروژه های خیریه به صورت دقیق، روشن و با مبلغ مشخص تعریف شده و حامیان اینترنتی، به کمک مردم نیازمند کشورمان می پردازند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :