آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 252171
تاریخ انتشار : 19 دی 1397 11:30
تعداد بازدید : 654

معرفی هیات امنای پژوهشگاه های وابسته به وزارت ارتباطات

هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران مشخص شدند.
undefined
فناوران - با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی، فرهاد معارفی، نصراله جهانگرد، سیروس موثقی و احمد معتمدی به عنوان اعضای جدید هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدند.
روز گذشته جلسه هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات، نمایندگان وزارت علوم تحقیقات و فناوری، سازمان برنامه و بودجه و اعضای هیات امنا تشکیل شد که محمد خوانساری رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ابتدا گزارشی از فعالیت های این پژوهشگاه ارایه کرد.
وزیر ارتباطات در این جلسه تاکید کرد: هزینه های دولت که در بخش تحقیقات صورت می گیرد باید نتیجه آن در بخش تحقیقات آزادانه در اختیار کسب و کارها قرار گیرد.
در جلسه هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران، ضمن تصویب بودجه سال های 1397 و 1398، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات احکام پنج عضو جدید هیات امنای آن پژوهشگاه را به آنها اعطا کرد.
آذری جهرمی همچنین در جلسه هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران، مرتضی براری، سیروس موثقی، سیداحمدرضا شرافت، محمدحسن انتظاری و مهدی جعفری ندوشن را به عنوان اعضای جدید هیات امنای این پژوهشگاه معرفی و احکام را به آنها اعطا کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :