آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 251720
تاریخ انتشار : 10 دی 1397 11:20
تعداد بازدید : 498

مصوبات خوبی برای آزادسازی ترافیک بین الملل در راه است

نشست مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با نمایندگان اپراتورها و ارایه دهندگان خدمات ارتباطی (FCP) برگزار شد.
undefined
شرکت زیرساخت - صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این که این شرکت نقطه اشتراک و اتصال اپراتورها است بنابراین وجود شرکت فرصتی است که هزینه های زیرساختی اپراتورها به شدت تقلیل یابد گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت شرکتی حاکمیتی و دولتی است و به رغم کاهش چندین مرحله ای تعرفه خدمات، باید درآمد و هزینه های آن نیز با هم تناسب داشته باشد.
وی با بیان این که رویکرد این شرکت مبتنی بر خرده فروشی نیست و هیچ برنامه ای برای فروش خدمات به صورت خرد به مشتریان ندارد، گفت: نقاط حضور شبکه IP  کشور  از 90 به 105 افزایش داشته است و همچنین در حدود 250 نقطه از کشور نیز شبکه انتقال وجود دارد و فیبر شبکه زیرساخت هم بیش از 350 شهر و تعداد زیادی روستا را تحت پوشش قرار داده است.
عباسی شاهکوه ادامه داد: شبکه ارتباطی کشور در 5 سال اخیر توسعه پیدا کرده و خوشبختانه پایداری مطلوبی دارد به نحوی که هموطنان هر زمان و مکانی می توانند دسترسی ارتباطی مناسبی داشته باشند.
وی با بیان آزادسازی و رفع انحصار از مكالمه بین الملل گفت: سیاست های خوبی برای آزادسازی ترافیک بین الملل اتخاذ شده که به زودی پس از تصویب کمیسیون تنظیم مقررات اقدامات اجرایی آن انجام خواهد شد .
مازیارکشاورز عضو هیات مدیره به همراه معاونان مدير عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مجیدصدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، حمید فرهنگ مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار  و مدیران و نمایندگان شرکت های پارس آنلاین، آسیاتک، صبانت، فناپ تلکام، ایرانسل، های وب، شاتل و مبین نت از جمله حاضران در اين نشست بودند.
بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه که به منظور شنیدن  مسائل و نقطه نظرات اپراتورها و خدمات دهندگان ارتباطی تشکیل شده بود نمایندگان اپراتورهای حاضر در جلسه به بیان دغدغه های خود پرداختند.
براساس گزارش روابط عمومی زیرساخت در پایان اپراتورها در مورد مسایلی همچون واگذاری مکالمات بین الملل، سرویس هم مکانی، فضاهای  ایستگاه های زیرساخت، فیبر تاریک، شبکه سوییچ زیرساخت و سرویس NIN توضیحاتی ارایه داده و نهایتا تاکید کردند که کیفیت شبکه و نحوه تعامل با مشتریان در شرکت ارتباطات زیرساخت بسیار بهتر شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :