آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249998
تاریخ انتشار : 30 آبان 1397 11:34
تعداد بازدید : 460

جهانگرد رییس شورای راهبری پارک علم و فناوری فاوا شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی رییس و اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات (سایت امام سجاد(ع)) را منصوب کرد.
undefined
فناوران - آذری جهرمی در این حکم نصراله جهانگرد، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات را به عنوان رییس شورای راهبری این پارک منصوب کرد.
آذری جهرمی، بر اساس همین حکم، سیروس موثقی، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی، امیر ناظمی، رییس سازمان فناوری اطلاعات، امیرحسین دوایی مشاور وزیر در امور فناوری های نوین، خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک، محمد خوانساری رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی شیخ حسنی دبیر طرح پارک تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمد جعفر صدیق دامغانی زاده، عضو هیات علمی دانشگاه تهران را به عنوان اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد. وزیر ارتباطات در ادامه این حکم، هدایت و نظارت بر فعالیت های پارک و تصمیم گیری در مورد خدمات پیمانکاران در مراحل طراحی نرم افزارها و احداثات عمرانی پارک، برنامه ریزی برای بازسازی و توسعه زیرساخت های حقوقی مورد نیاز پارک و تصمیم گیری نهایی در کلیه موارد مربوط به پارک در مرحله راه اندازی تا زمان تایید اساسنامه و استقرار کلیه ارکان پارک را از وظایف رییس و اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد. این پارک به عنوان یکی از راهکارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمایت از شرکت های فناوری اطلاعات و حل مشکلات بیمه ای و مالیاتی این شرکت ها به شمار می رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :