آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249918
تاریخ انتشار : 29 آبان 1397 10:45
تعداد بازدید : 1053

سامانه وب «سرباز ماهر» رونمایی شد

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در نشست خبری رونمایی از سامانه سرباز ماهر گفت: سامانه سرباز ماهر از خردادماه سال گذشته ایجاد شده که بتوانیم غنی سازی سرباز و ارتقای بهره وری سرباز را در طول خدمت به گونه ای انجام دهیم که زمینه اشتغال پس از سربازی فراهم شود.
undefined
فناوران- سردار سید مهدی فرحی با اشاره به اینکه فرزندان ذکور بالای 15سال می توانند در این سامانه ثبت نام کنند، افزود: با ثبت نام در این سامانه، باید مهارت های تخصصی و علاقه مندی های ثبت نام کنندگان عنوان شود؛ همچنین یکسری مهارت هایی را در این سامانه به فرد معرفی می کنیم که در گام اول مورد نیاز نیروهای مسلح باشد که حدود 500مهارت در این سامانه وجود دارد و در گام بعدی بحث کشش بازار است که زمینه اشتغال پس از سربازی برایش فراهم شود.
سردار فرحی در عین حال از ارایه مشوق هایی به اعضای این سامانه که فعالیت بهتری در دوران سربازی دارند و همچنین فرماندهانی که به این سربازان برای مهارت آموزی کمک های بیشتری می کنند، خبر داد.
وی گفت: راه های ارتباطی که جوانان می توانند از این سامانه بهره مند شوند شامل سامانه www.sarbazmaher.ir، پیام رسان های ایرانی و همچنین اپلیکیشن موبایلی سربازماهر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :