آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249879
تاریخ انتشار : 28 آبان 1397 11:7
تعداد بازدید : 884

ماجرایی باورنکردنی که سوژه طنز شد

تغییر مدیرکل پست خراسان شمالی در لحظه معارفه!

در حالی که مدیران استان خراسان شمالی، برای مراسم معرفی محمد خالقی دور هم جمع شده بوده و بر در و دیوار، بنرهای تبریک آویخته شده بود، یک تماس تلفنی در میان مراسم، مدیرکل جدید را تغییر داد!
undefined
فناوران- ماجرای تغییر مدیرکل پست استان خراسان شمالی، تنه به تنه طنزهای مهران مدیری از نظام اداری کشور می زد.
ماجرا از این قرار بود که حکم محمد خالقی به عنوان مدیرکل جدید پست خراسان شمالی صادر و مراسم معارفه برای وی تدارک دیده شده بود. حتی بنرهای بزرگی با عکس وی در این مراسم نصب شد. 
از تهران هم اسکندر حلالخور عضو هیات مدیره شرکت پست برای معارفه در مراسم حاضر بود. ناگهان تلفن حلال خور زنگ می خورد و سپس در اتفاقی عجیب، او پشت تریبون اعلام می کند که در حکم صادر شده «اشتباه تایپی» رخ داده و فرد دیگری (خانی) مدیرکل جدید پست است! عجیب تر این که به ناچار در همان وسط مراسم، نیروهای خدماتی روی سن رفته و بنرهای تبریک به حلال خور را پایین آوردند!
پس از انتشار ویدئوی این ماجرا، بهروز نعمتی مدیر عامل شرکت پست مجبور به عذرخواهی شد. براساس گزارش روابط عمومی شرکت پست، وی در شرح این ماجرا نوشت: پس از مشورت از بين همكاران شاغل در پست استان دو گزينه معرفي شدند. گزينه نخست جناب آقاي خالقي، از كاركنان با تجربه و مورد وثوق و گزينه دوم جناب آقای خاني از كاركنان جوان و پوياي اين شركت بودند.
وی افزود: مراحل اخذ استعلام و مصاحبه مديريتي براي هر دو گزينه انجام پذيرفت و طبق روال با مجمع نمايندگان استان و استاندار محترم نيز مشورت شد. از آنجا كه استاندار محترم گزينه دوم را به دلايلي ارجح دانستند گزينه دوم قطعي و انتخاب شد.
نعمتي افزود: بر اساس نظر استاندار محترم مقرر شد جناب آقاي خاني به عنوان گزينه نهايي معرفي شوند و دراين باره نظر مساعد مجمع نمايندگان استان نيز اخذ شد اما متاسفانه در اثر سهل انگاري حوزه مديرعامل شرکت پست، حكم گزينه نخست كه از پيش آماده شده بود به استان ارسال شد و موضوع به گونه اي رقم خورد كه در شان اين شركت نبود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :