آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249824
تاریخ انتشار : 27 آبان 1397 10:59
تعداد بازدید : 460

بودجه طرح کاداستر خرج هلال احمر شد

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با انتقاد از بی توجهی برخی نسبت به اجرای طرح کاداستر تاکید کرد که مجلس از بُعد نظارتی به این موضوع ورود خواهد کرد.
undefined
خانه ملت - ژرژیک آبرامیان در واکنش به اظهارنظر معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر اینکه پارسال هزار و 900 میلیارد تومان درآمد از این سازمان به خزانه دولت واریز شد ولی برخی نمی خواهند طرح کاداستر اجرا شود، گفت: اجرای طرح کاداستر قطعا باید صورت بگیرد و تعللی هم که در این زمینه وجود داشته است به بحث کمبود بودجه برمی گردد، چرا که در بودجه سهمیه هزینه ثبت کاهش یافته و در سایر بخش ها هزینه شد.
وی یادآور شد: مصوبه ای که تحت این عنوان ایجاد شد از محل درآمدهای ثبت تامین بودجه شده بود و بر اساس نیازی که در کشور وجود داشت در قانون بودجه ای که تصویب شد، بخشی از اعتبارات این بخش به هلال احمر تخصیص داده شد، چرا که مشکلاتی در این بخش وجود داشت، بنابراین این اقدام را نمی توان مخالفت با اجرای طرح کاداستر دانست.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اگر بعد از این نیز طرح کاداستر اجرا نشود، قطعا مجلس با استفاده از ابزارهای نظارتی که در اختیار دارد به این موضوع ورود خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :