آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249413
تاریخ انتشار : 15 آبان 1397 11:34
تعداد بازدید : 960

بازداشت سران یک شرکت هرمی

روابط عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد: در راستای تأمین نظم و امنیت اقتصادی و جلوگیری از اخلال در نظام اقتصادی اعضای شبکه هرمی به نام (ورد واید انرژی) دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.
undefined
وزارت اطلاعات- سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای تأمین نظم و امنیت اقتصادی و جلوگیری از اخلال در نظام اقتصادی کشور، ضمن شناسایی و برخورد با یک شبکه هرمی به نام (ورد واید انرژی) تعداد ۱۰ نفر از مسوولین، لیدرها و اعضای فعال این شبکه هرمی نوظهور را در استان های تهران، همدان و اصفهان دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند. این شبکه هرمی در پوشش دوره های آموزشی مؤسسه کریتور آکادمی (Creator Academy)، در گذشته با نام شرکت هایی همچون وی جی ام سی (VGMC)، ادروز (Adrows) و یونیفاندز (Unifunds) و اخیراً با نام ورد واید انرژی (World Wide Energy)، مردم را فریفته و از این طریق توانسته میلیاردها تومان کلاهبرداری نماید.
شرکت مذکور با ادعای دروغین سرمایه گذاری در ارتقاء و پیشرفت انرژی سبز و سوخت های زیستی و غیرفسیلی، اقدام به جذب سرمایه افراد و انعقاد قرارداد صوری با آنها کرده و از همان سرمایه جمع شده مجدد به سرمایه گذاران سود پرداخت می کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :