آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249409
تاریخ انتشار : 15 آبان 1397 11:17
تعداد بازدید : 719

عضو شورای مرکزی نصر کشور:

تدبیر اقتصادی، راهکار عبور از تحریم ها است

عضو شورای مرکزی نصر کشور و نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران گفت: در شرایط جنگ اقتصادی امروز، مهم‎ترین راهکار موفقیت؛ بهره‎گیری از عقلانیت وتدبیر در تمام حوزه‎های اقتصادی است.
undefined
اتاق اصناف - عباس رمدانی افزود: گام نخست در بهره‎گیری از درایت و تدبیر اقتصادی را وزارتخانه‎هایی چون صنعت ،معدن وتجارت با رویکرد توجه به نظرات کارشناسی تشکل‎های بخش خصوصی از جمله اتحادیه‎ها و اتاق‎های اصناف می‎بایست برداشته شود تا عبور از شرایط فعلی و جنگ اقتصادی و تحریم‎های ظالمانه با کمترین سختی و هزینه انجام شود.
 وی اظهار داشت: باید با بهره‎گیری از شیوه‎های نوین علوم اقتصاد و بهره‎گیری از نظرات کارشناسان اقتصادی و میدان دادن به جوانان توانمند کشور؛ شرایط را برای تغییر و تلطیف شرایط بازار به نفع مردم، تولیدکنندگان و کشور فراهم کرد.
 این فعال صنفی با بیان اینکه امکانات لازم در کشور در عبور از این شرایط سخت وجود دارد،اظهار داشت: مردم و اصناف در این شرایط پای کار هستند، بازار امروز همانند همیشه آماده حضوری پرقدرت برای شکستن سد تحریم‎ها و مشکلات است. 
 رمدانی در خصوص فعالیت ۱۵۵هزار واحد صنفی با جواز در استان، در خصوص شرایط بازار توضیح داد: بازار از نظر موجودی کالا شرایط مناسبی دارد هرچند که در خصوص کالاهای رایانه، لوازم خانگی و برقی مشکلاتی وجود دارد. او ادامه داد: مسایلی چون نوسانات نرخ ارز وکمبود مواد اولیه باعث ایجاد مشکلاتی چون نوسان قیمت‎ها و فشار به خریداران و واحدهای صنفی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :