آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249141
تاریخ انتشار : 6 آبان 1397 8:22
تعداد بازدید : 873

کارت گرافیک های سری Turbo ایسوس

ایسوس علاوه بر تولید کارت گرافیک های گیمینگ مختلف، سری Turbo را نیز برای مصارف رده تجاری و سازمانی تولید کرده است. جامعه هدف این سری از کارت گرافیک های ایسوس بیشتر سیستم های رندرینگ، سرورهای پردازش تصویر و Workstation ها هستند.
undefined
فناوران-  ویژگی اصلی سری Turbo، طراحی و ساختار خنک کننده آن نسبت به مدل های گیمینگ است. در سری Turbo، هوای خنک از سمت فن مکنده آن وارد کانال خنک کننده شده و از پشت کارت گرافیک، هوای گرم خارج می شود. 
در سرورهای کم عمق یا سیستم هایی که به لحاظ چینش فن دچار محدودیت هستند، سری Turbo با ایجاد یک جریان هوای کامل و هدایت هوای گرم به خارج از کیس از قسمت پنل I/O، علاوه بر اصلاح نحوه گردش هوا، سیستم را نیز در کنار کارت گرافیک خنک می کند.
نکته دیگر در طراحی فیزیکی این سری از کارت گرافیک های ایسوس، ساختار لبه های بدنه کارت گرافیک است که به سادگی امکان ورود هوا را به محفظه خنک کننده در چینش های چند کارت گرافیک با هم را می دهد. 
از آنجایی که در سیستم های رندرنیگ یا سرورها، فن ها همواره در حال گردش است و سیستم ممکن است سالیان سال خاموش نشود، ایسوس برای فن های بلبرینگی این نسل، گواهی ضد نفوذ IP5X را لحاظ کرده تا از ورود گرد و خاک به درون هسته فن جلوگیری گردد و فن ها به طور مداوم کار کرده و اصطلاحاً خشک نشود.
تیم تحقیق و توسعه ایسوس، با توجه به حساسیت محصولات رده تجاری، برای سری Turbo تست سازگاری 144 ساعته را در نظرگرفته تا از پایداری آن در پروسه های طولانی مدت و سنگین اطمینان حاصل کند.
همچنین نرم افزار GPU Tweak II نیز به صورت باندل به منظور بهینه سازی، اورکلاکینگ و مانیتورینگ با این کارت گرافیک عرضه می شود و در صورتی که گیمر هستید، یک حساب XSplit GameCaster نوع Premium با ارزش 99 دلار نیز به عنوان بسته مکمل این نرم افزار در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :