آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 249134
تاریخ انتشار : 6 آبان 1397 8:4
تعداد بازدید : 914

پشتیبانی از هلال احمر بر بستر ماهواره

سازمان فضایی ایران پشتیبانی از خدمات ارتباطی ایستگاه های جمعیت هلال احمر در راهپیمایی اربعین حسینی را بر بستر ماهواره ایرانست ۲۱ برعهده گرفت.
undefined
مهر - سازمان فضایی ایران در صفحه اینستاگرام خود از خدمت رسانی به راهپیمایان اربعین حسینی با همکاری جمعیت هلال احمر خبر داد.
براین اساس همزمان با برگزاری آیین پیاده روی اربعین حسینی در پایگاه های مرزی ورودی کشور عراق، سازمان فضایی ایران وظیفه پشتیبانی از خدمات ارتباطی ایستگاه های جمعیت هلال احمر بر بستر ماهواره ایرانست ۲۱ را برعهده گرفته است.
ایستگاه های ارائه خدمات ارتباط ماهواره ای سازمان فضایی در مرزهای مهران، چزابه و شلمچه و پایگاه مرکزی سازمان امداد و نجات هلال احمر واقع شده است و وظیفه ارائه خدمات بیسیم، ویدیو کنفرانس، مشاوره و پزشکی از راه دور را برعهده دارد.
در شبکه ماهواره ای ایجاد شده برای سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، امکان برقراری ارتباط بین گروه های امدادی حاضر در منطقه با پایگاه مرکزی این سازمان در تهران فراهم شده و تبادل اطلاعات و داده های سامانه های امداد ونجات و نیز برقراری ارتباط صوتی و تصویری از طریق بستر ارتباطی ماهواره مخابراتی فراهم می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :